Технології та IT

Запуск чат-боту Chat GPT: ШІ здатний замінити людину?

21

Chat GPT – один з інструментів штучного інтелекту, який привертає до себе увагу великої кількості користувачів у всьому світі. Сьогодні ми поговоримо про те, що це і чи зможе GPT затьмарити інші інструменти у сфері рекламних технологій, а також влаштувати масову технологічну революцію.

ChatGPT зможе затьмарити інші інструменти у сфері рекламних технологій

Як працює Chat GPT?

Chat GPT – генеративний та попередньо навчений перетворювач, побудований на основі чату. Технологію було створено компанією Open AI і вперше презентовано наприкінці листопада 2022 року. Технологія працює на архітектурі ШІ моделі GPT-3.

Особливість чат-бота – він може самостійно брати участь у обговореннях різних тем, генеруючи відповіді з урахуванням пройденого навчання. Відповіді робота досить високої якості, складається відчуття спілкування з реальними людьми.

Чат-бот схильний до навчання, він аналізує великі обсяги інформації та пропонує кращі варіанти відповіді.

Популярність технології багато в чому зв’язана з тим, що їй вдалося обійти всі обмеження, які існували у штучного інтелекту досі. Чат-бот цілком здатний замінити людський інтелект. Він не просто дає відповіді на запитання, а аналізує свій попередній досвід спілкування з конкретною людиною.

Як використовувати Chat GPT в СЕО

Деякі функції та можливості технології добре підходять для використання у сфері СЕО та створення контенту. Поговоримо про ці можливості докладніше:

  • Складання списку релевантних ключових слів. Вам достатньо ввести в бот кілька ключових слів, на основі яких буде складено список пов’язаних фраз, які зможуть зробити ваш контент конкурентоспроможним.
  • Перевірка граматики та правопису. Бот не тільки автоматично виправляє знайдені помилки, але й дає поради щодо покращення та посилення контенту.
  • Служба підтримки на основі ШІ. Кваліфікована служба підтримки на сайті – це основний інструмент для зростання бізнесу та задоволення потреб клієнтів. Чат-бот зможе підтримувати живе спілкування з клієнтами, при цьому кожна відповідь формуватиметься унікально та індивідуально.
  • Створення унікального контенту. Технологія, що використовуються в чат-боті, дозволяє створювати унікальний контент, який практично нічим не відрізняється від тексту, написаного людиною.
Особливості використання Chat GPT в СЕО

Чи є у технології недоліки?

Незважаючи на всі переваги та унікальні можливості бота, технологія не позбавлена недоліків. Ось деякі з мінусів:

  • Застаріла інформація. Чат-бот переважно використовує дані, датовані до 2021 року. За цей час багато інформації зазнали серйозних змін, в результаті робот може надавати застарілі і неактуальні дані.
  • Пошукові системи виявляють створений ШІ контент. Компанія Google недавно впровадила Helpful Content Update, в результаті контент, створений ШІ, суперечить рекомендаціям. Розміщення таких текстів може призвести до тіньового блокування вашого сайту з боку пошукової системи.

Chat GPT – це потужна сучасна технологія, яка зараз створює максимально людиноподібний контент. Вона швидко навчається та врахує попередній досвід роботи. При цьому вона й досі не підходить для створення «живих текстів». Ви можете застосовувати Chat GPT для залучення людей до розмови, для генерації ключових слів, для створення метаданих та багато іншого.

Що ще почитати...
Бізнес-еміграція в США – що потрібно знати

Бізнес-еміграція в США – що потрібно знати

На жаль, через війну в Україні значна частка підприємців або релокували свій бізнес, або були змушені вдатися до бізнес-еміграції. Сполучені Штати Америки – вельми приваблива країна для таких цілей, але