Технології та IT

Новий датчик руху Mocopi від Sony: технології майбутнього стають реальнішими

5

Метавсесвіт з повним зануренням у віртуальну реальність дедалі ближче. Все те, що відомо нам лише з фантастичних фільмів про майбутнє, перетворюється на реальність буквально на наших очах. Однією з таких технологій є датчики руху Mocopi від Sony (це не рекламне посилання). Це шість пристроїв, які закріплюються на тілі, відстежують рухи і передають їх у спеціальні програми.

Датчик руху Mocopi від Sony

Датчики руху Mocopi закріплюватимуться на руках, ногах, спині та голові. Ваш аватар у додатку буде повторювати всі ваші рухи з реального світу. Набір з 6 датчиків буде коштувати 49 500 ієн або 358 доларів.

Як працюють датчики руху Mocopi

Mocopi у перекладі означає “захоплення руху”. У набір японського виробника електроніки Sony входить шість кольорових датчиків. Вони відстежують рухи в режимі реального часу. Варто зазначити, що подібні технології використовуються при зйомці фільмів. На відміну від вже існуючих технологій, розробка Sony дозволить зробити рух аватара більш реалістичними саме за рахунок використання декількох датчиків руху Mocopi.

Ще один плюс комплекту Mocopi – вони захоплюють рух без додаткового громіздкого обладнання. Всі отримані дані можна використовувати для обробки в різному програмному забезпеченні.

До речі, сама Sony випустить окрему програму для датчиків. Додаток можна буде встановити на Sony Xperia 1 та 5, а також смартфони iPhone (посилання надано не на правах реклами). У ньому ви зможете змінювати вираз обличчя свого віртуального аватара, а також записувати голосові репліки. Розробники обіцяють надалі розширяти список смартфонів, на які можна буде встановити програму.

Нові датчики руху Mocopi змусять рухатися ваш аватар

Кожен датчик руху Mocopi буде мати вбудований акумулятор, він забезпечить роботу пристроїв, що носяться, протягом 10 годин. Вага одного датчика не перевищуватиме 8 грам. Також зараз відомо, що всі датчики будуть захищені від впливу води за стандартом IP6X. За інформацією компанії Sony, придбати датчики можна буде вже на початку 2023 року.

Можна припустити, що випуск нових датчиків дозволить розширити список продуктів і послуг на ринку. Швидше за все, йдеться про Metaverse від Sony, а також про програми для занять фітнесом.

Насправді нові датчики руху Mocopi підійдуть не лише для метавсесвіту. Їх цілком можна буде використовувати для створення анімаційних роликів у домашніх умовах.

Що ще почитати...
Бізнес-еміграція в США – що потрібно знати

Бізнес-еміграція в США – що потрібно знати

На жаль, через війну в Україні значна частка підприємців або релокували свій бізнес, або були змушені вдатися до бізнес-еміграції. Сполучені Штати Америки – вельми приваблива країна для таких цілей, але