Технології та IT

Кращі хмарні ігрові сервіси

257

Хмарні ігрові сервіси дозволяють грати у топові комп’ютерні ігри навіть зі слабкого ноутбука. А зважаючи на те, що нові круті іграшки виходять майже щороку, постійне оновлення власного «заліза» може встати у неабияку копійчину. Тому саме за ними – майбутнє сучасного геймінгу. Якщо ви досі не знаєте, що таке хмарні ігри, ця стаття саме для вас. У ній ми розглянемо кілька кращих хмарних ігрових сервісів та їхні головні переваги.

Хмарні ігрові сервіси

Найкращі хмарні ігрові сервіси в Україні

В цілому світі хмарні ігрові сервіси налічують вже десятки компаній, але спершу ми приділимо увагу двом, на наш погляд, найкращим з них – PlayStation Now та Boosteroid.

Сервіс хмарного геймінгу PlayStation Now

На PlayStation Now можна зіграти у будь-яку гру, що вийшла на PS4, PS3 чи PS2. На випадок якщо ви не впевнені, чи вам взагалі підійдуть хмарні ігрові сервіси, сайт пропонує безплатний 7-денний пробний період. Для його використання вам знадобиться контролер DualShock 4. Єдиний серйозний недолік – відсутність можливості грати з мобільних чи «яблучних» пристроїв: лише Windows 7/8/10/11 та PS4/5.

На PlayStation Now можна зіграти у будь-яку гру, що вийшла на PS4, PS3 чи PS2

Сайт: playstation.com

Вартість: від $9,99 на місяць

Кількість ігор: 800+

Нові хмарні ігрові сервіси: Boosteroid

Якщо ви шукаєте нові просунуті хмарні сервіси для ігор, обов’язково розгляньте варіант із Boosteroid. Ця компанія має серед іншого хмарні ігрові сервери навіть в Україні. Але це не єдина її перевага. Можна використовувати як комп’ютер (Windows, macOS, Linux), так і мобільні девайси (Android, iOS). Задля стабільної гри знадобиться інтернет-з’єднання від 15 Мбіт/с. Безплатний пробний період відсутній.

Якщо ви шукаєте нові просунуті хмарні сервіси для ігор, обов'язково розгляньте варіант із Boosteroid

Сайт: boosteroid.com

Вартість: від $9,89 на місяць

Кількість ігор: 500+

Хмарні ігрові сервіси для Андроїд в Україні

xCloud – ще один відносно новий хмарний геймінг-сервіс, що з’явився зусиллями Microsoft у 2020 році. Аналогічно з PlayStation Now, він дозволяє грати лише в ті ігри, що є у бібліотеці Xbox. Задля використання Project xCloud знадобиться активна підписка Xbox Game Pass Ultimate та Bluetooth-контролер Xbox. Мінімальна швидкість інтернету – 20 Мбіт/с. Операційні системи: Windows 10/11, IOS 14.4+, Android 6.0+. Безкоштовний пробний період відсутній.

Хмарні ігрові сервіси для Андроїд в Україні

Сайт: https://www.xbox.com/en-us/xbox-game-streaming/project-xcloud

Вартість: від $14,99 на місяць

Кількість ігор: 100+

Безкоштовні хмарні ігрові сервіси для геймерів

На відміну від PlayStation Now та xCloud, GeForce Now має безкоштовні ігри від одразу багатьох різних платформ – Steam, Origin, Battle.net, Epic, Uplay і т.д. Грати у хмарні ігри безкоштовно можна за допомогою безплатного тарифу Free. Але окрім нього існує також і Founders, який, до речі, теж не є надто дорогий. І якщо перший надає стандартний доступ, то другий – вже просунутий: з покращеними графічними можливостями, пріоритетним доступом до серверів та розширеними геймінг-сесіями. Операційні системи: Windows 7 64-bit, IOS 14.3+, Android 5+.

Безкоштовні хмарні ігрові сервіси для геймерів

Сайт: www.nvidia.com/en-us/geforce-now/

Вартість: безкоштовно чи $5 на місяць

Кількість ігор: 500+

Хмарні ігрові сервіси – це наше з вами краще майбутнє: вже не за горами той час, коли вони стануть таким самим повсякденним явищем, як, наприклад, кар-шерінг чи онлайн-кінотеатри. І хоча цей сегмент геймінгу досі знаходиться на стадії активного розвитку, він вже має фаворитів. Звичайно, найбільш універсальним варіантом є GeForce Now, який надає окрім платного, ще й безкоштовний тариф. Якщо віддаєте перевагу мобільним пристроям Android – xCloud вам на допомогу. Ну а тим, хто є відданим фанатом Sony й думати особливо ні про що – PlayStation Now створений саме для вас.

Що ще почитати...
znaydeni-novi-superzemni-planeti.webp

Астрономам вдалося виявити дві планети, потенційно придатні для життя

Астрономам з NASA вдалося виявити дві екзопланети, які належать до категорії «Суперземні» та потенційно підходять для проживання людини. Відповідну інформацію опубліковано у дослідженні ArXiv.
golovni-novini-ukraini-9-travnya.webp

Головні новини України 9 травня: 440 день війни

Згідно з інформацією, наданою Генеральним штабом ЗСУ, за 9 травня українським військовослужбовцям вдалося знищити 690 окупантів, 2 танки, 18 броньованих бойових машин, 6 одиниць безпілотників оперативно-тактичного рівня.