Категорія: Технології та IT
ГоловнаТехнології та IT
ТОП корисних програм для українців під час війни
Мобільні додатки під час війни: що варто завантажити на смартфон
Війна кардинально змінила життя українців, стало набагато складніше виконувати деякі повсякденні справи. Зараз у нас стоїть гостра потреба у своєчасному отриманні необхідної інформації – де знайти потрібні ліки, коли варто...
Apple iPad для школярів видаватимуть безкоштовно у деяких регіонах
Apple iPad для школярів: учасники проєкту отримають безкоштовні планшети
Міністерство цифрової трансформації України спільно з компанією ASBISc Enterprises проведе масштабну акцію, в рамках якої Apple iPad для школярів видаватимуться безкоштовно у деяких регіонах. Загалом проэкт передбачає передачу п'яти тисяч...
Мобільний додаток «Повітряна тривога» повідомляє громадянам про повітряну тривогу
Додаток «Повітряна тривога»: де завантажити та як користуватися
Не завжди працюючу на вулиці сирену можна почути, перебуваючи у приміщенні. Проблему було вирішено програмістами за підтримки Міністерства цифрової трансформації. Для власників смартфонів було випущено окремий мобільний додаток «Повітряна тривога»,...
  • 1
  • 2

Інформаційний портал про технології та IT: розміщуйте свої гостьові статті про сучасні технологічні розробки

Всеукраїнський портал про технології та IT для публікації статей дозволяє ділитися різноманітною інформацією зі світу сучасних технологій. На нашому ресурсі можна знайти актуальні новини, інформаційні статті про IT, огляди нових технологій, експертні думки, дослідження тощо.

Ми щодня публікуємо свіжий контент, щоб бути корисними для читачів та допомагати людям знаходити важливу та цікаву інформацію про IT індустрію та технології.

Наш портал про технології та IT GOSTA постійно залучає зацікавлену аудиторію. Тому якщо ви є власником власної IT компанії, інформаційного сайту, бізнесу з розробки нових технологій, ви можете привернути до себе їхню увагу через розміщення гостьових публікацій про технології та актуальні теми зі світу IT.

Чому варто розмістити статтю на порталі про технології та IT

Гостьовий постинг – це довгострокова реклама вашого сайту, яка працює, допоки існує ваш сайт. Ви можете розмістити статтю зі своїм посиланням на нашому порталі про технології GOSTA, продемонструвати власну експертну думку або поділитися розробками, та зміцнити свою репутацію у пошуковій системі. Бо дуже важливо публікувати статті про IT з лінками на свій сайт там, де є ваша потенційна аудиторія. Це подобається алгоритмам Google і вони вважають, що сайтові можна довіряти.

Наш портал про технології та IT щодня збирає сотні нових читачів, які можуть стати вашими клієнтами. До того ж розміщення гостьових публікацій про технології допоможе створити більше експертного контенту від імені вашої компанії та підтримати імідж надійного бренду.

Як розмістити статтю зі своїм посиланням на порталі про IT та технології GOSTA

Якщо у вас є власний сайт, який потребує залучення нової аудиторії та просування в онлайн-просторі, ви можете розмістити рекламну статтю на IT порталі GOSTA. Вам необхідно надіслати нам для розміщення гостьові статті про технології, в яких є потрібний вам лінк. Ми обов’язково вичитуємо кожний текст, щоб переконатися в його якості та в тому, що він буде корисним для наших читачів.

Ви можете розмістити статтю на порталі про технології та IT GOSTA без обмеженого терміну дії. Лінк на ваш сайт буде залишатися у тексті, що забезпечить постійну рекламу вашого бренду.

Щоб опублікувати статті про технології на ресурсі GOSTA, залишайте заявку у відповідному розділі нашого сайту. Ми оперативно розглядаємо ваші замовлення, пропонуємо лояльні ціни на розміщення статей про IT сферу та гарантовані перегляди вашої потенційної аудиторії.

Наша мета – допомогти людям знайти цікаву інформацію про технології та світ IT, а компаніям залучити більше клієнтів та створити потужну посилальну масу для просування бізнесу в онлайн-просторі.