Категорія: Технології та IT
ГоловнаТехнології та IT
hmarni-igrovi-servisi.webp
Кращі хмарні ігрові сервіси
Хмарні ігрові сервіси дозволяють грати у топові комп'ютерні ігри навіть зі слабкого ноутбука. А зважаючи на те, що нові круті іграшки виходять майже щороку, постійне оновлення власного «заліза» може встати...
paypal-tse-odna-z-naypopulyarnishih-platizhnih-sistem-u-sviti.webp
Як вивести Paypal на картку
PayPal – це онлайн-платіжна система, яка дає змогу надсилати та отримувати гроші через інтернет. З березня 2022 року українські користувачі можуть пов'язати свій обліковий запис PayPal з банківським рахунком, кредитною...
populyarni-it-profesii-v-ukraini-bez-osviti-ta-programuvannya.webp
Популярні IT професії в Україні без освіти та програмування
Сучасні IT професії приваблюють високим попитом на айтівців, гарними зарплатами та можливістю працювати у будь-якому куточку планети. Проте більшість з них вимагає не лише технічний склад мислення, але й гарне...
na-shcho-zdaten-chatgpt-4.webp
ChatGPT-4 від OpenAI: на що здатен, чим відрізняється від GPT-3 та як ним cкористатися
Компанія OpenAI офіційно презентувала чергову версію власного штучного інтелекту (ШІ), яка отримала назву ChatGPT-4. За твердженням розробників, останні кілька місяців розробки дозволили досягти мультимодальності та більшої узгодженості у його відповідях
notion-shcho-tse-za-servis-na-shcho-zdaten-ta-yak-nim-koristuvatisya.webp
Notion – детальний розбір головного суперника ChatGPT
Notion – чудовий сервіс, який поєднує у собі надзвичайно велику кількість функцій та можливостей: складання списків справ на день чи на найближчий рік, створення канбан-дошок для покращення продуктивності та навіть...
ofitsiyniy-sayt-vidomoi-neyromerezhi-midjourney.webp
Нейромережа Midjourney: цифрове мистецтво ще ніколи не було настільки простим
Нейромережа Midjourney – революційний проєкт штучного інтелекту (ШІ), який дозволяє створювати зображення лише за текстовим описом. Завдяки цьому інтернет-користувачам більше не потрібні особливі технічні навички, аби робити по-справжньому гарні малюнки....

Інформаційний портал про технології та IT: розміщуйте свої гостьові статті про сучасні технологічні розробки

Всеукраїнський портал про технології та IT для публікації статей дозволяє ділитися різноманітною інформацією зі світу сучасних технологій. На нашому ресурсі можна знайти актуальні новини, інформаційні статті про IT, огляди нових технологій, експертні думки, дослідження тощо.

Ми щодня публікуємо свіжий контент, щоб бути корисними для читачів та допомагати людям знаходити важливу та цікаву інформацію про IT індустрію та технології.

Наш портал про технології та IT GOSTA постійно залучає зацікавлену аудиторію. Тому якщо ви є власником власної IT компанії, інформаційного сайту, бізнесу з розробки нових технологій, ви можете привернути до себе їхню увагу через розміщення гостьових публікацій про технології та актуальні теми зі світу IT.

Чому варто розмістити статтю на порталі про технології та IT

Гостьовий постинг – це довгострокова реклама вашого сайту, яка працює, допоки існує ваш сайт. Ви можете розмістити статтю зі своїм посиланням на нашому порталі про технології GOSTA, продемонструвати власну експертну думку або поділитися розробками, та зміцнити свою репутацію у пошуковій системі. Бо дуже важливо публікувати статті про IT з лінками на свій сайт там, де є ваша потенційна аудиторія. Це подобається алгоритмам Google і вони вважають, що сайтові можна довіряти.

Наш портал про технології та IT щодня збирає сотні нових читачів, які можуть стати вашими клієнтами. До того ж розміщення гостьових публікацій про технології допоможе створити більше експертного контенту від імені вашої компанії та підтримати імідж надійного бренду.

Як розмістити статтю зі своїм посиланням на порталі про IT та технології GOSTA

Якщо у вас є власний сайт, який потребує залучення нової аудиторії та просування в онлайн-просторі, ви можете розмістити рекламну статтю на IT порталі GOSTA. Вам необхідно надіслати нам для розміщення гостьові статті про технології, в яких є потрібний вам лінк. Ми обов’язково вичитуємо кожний текст, щоб переконатися в його якості та в тому, що він буде корисним для наших читачів.

Ви можете розмістити статтю на порталі про технології та IT GOSTA без обмеженого терміну дії. Лінк на ваш сайт буде залишатися у тексті, що забезпечить постійну рекламу вашого бренду.

Щоб опублікувати статті про технології на ресурсі GOSTA, залишайте заявку у відповідному розділі нашого сайту. Ми оперативно розглядаємо ваші замовлення, пропонуємо лояльні ціни на розміщення статей про IT сферу та гарантовані перегляди вашої потенційної аудиторії.

Наша мета – допомогти людям знайти цікаву інформацію про технології та світ IT, а компаніям залучити більше клієнтів та створити потужну посилальну масу для просування бізнесу в онлайн-просторі.