Як розмістити статті на українському інформаційному порталі GOSTA

Ви хочете розмістити статтю зі своїм посиланням на порталі GOSTA та залучити більше клієнтів, зробити свій бренд впізнаваним та стати авторитетним джерелом інформації для своєї цільової аудиторії? Ми з задоволенням в цьому допоможемо. Наш всеукраїнський інформаційний портал GOSTA був створений для того, щоб надавати людям велику кількість корисної та цікавої інформації, а компаніям – можливість розміщувати статті з посиланням на свій сайт задля залучення клієнтів.

Щоб розмістити статтю для просування сайту, залишайте заявку на нашому порталі.

Умови розміщення гостьових статей на інформаційному порталі GOSTA

Ви можете долучитися до наших авторів та розмістити свою статтю з потрібними посиланнями. Дуже важливо, щоб ваш текст мав такі обов’язкові пункти:

  • Мета-теги – Title та Description.
  • Перелік релевантних ключових запитів, за якими буде просуватися ваша стаття.
  • Заголовок Н1 та підзаголовки Н2, Н3 тощо.
  • Анонс до гостьового посту – до 150 знаків.
  • Структурований текст обсягом від 2500 знаків.
  • Картинки з описом під тег ALT.
  • Також ви можете надіслати посилання на відео з релевантною темою, якщо воно записано на українській або англійській мові.

Вартість публікації вашої статті на GOSTA – 50 доларів за текст, та 100 доларів із написанням. Ви можете надати для розміщення новину, інформаційну або аналітичну статтю, підбірку, поради тощо.

Головна умова щодо публікації статті на нашому порталі – завжди пишіть статті з додаванням релевантних запитів, які цікавлять ваших потенційних клієнтів. Так вони матимуть змогу знайти вашу статтю та отримати допомогу у вирішенні своєї проблеми.

Всі інші деталі щодо оплати та розміщення статті з посиланням на нашому всеукраїнському порталі ви отримаєте після оформлення заявки.

Чому варто розмістити статтю зі своїм посиланням на порталі GOSTA

Наш інформаційний портал GOSTA об’єднує людей, які зацікавлені в отриманні інформації з різних тем. Ми щоденно публікуємо медичні статті, актуальні тексти про криптовалюти та гемблінг-індустрію, ділимося життєвими порадами, розповідаємо історичні та наукові факти, пишемо про психологічні особливості тощо.

Стартапи та досвідчені компанії замовляють публікацію гостьових постів на нашому порталі, щоб створити потужну масу зовнішніх посилань та покращити свої позиції у пошуковій видачі. Це підкреслює авторитетність ресурсу як для пошукових роботів, так і для людей, які опиняються на сайті.

Якщо ви хочете поділитися корисною інформацією з вашими потенціальними клієнтами та запросити їх на свій ресурс, залишайте заявку для розміщення статті на нашому всеукраїнському порталі.

Бажаємо процвітання Вашому бізнесу! Звертайтеся до ваших клієнтів, які щоденно відвідують наш український портал для публікації статей GOSTA.