Психологія

Сильна та незалежна дорівнює самотня? Як успішній жінці побудувати стосунки

106

Сучасні жінки – красиві, сильні, самостійні та успішні, але на жаль, одинокі. Чому жінка, яка має гроші та статус, не може знайти чоловіка? Про самотність жінок у 21 столітті та про те, як все ж таки побудувати здорові стосунки, поговоримо в статті. 

Чому жінка не хоче стосунків

Чому сучасним жінкам не потрібен чоловік

Якщо звернути увагу на відомих людей, то побачимо багато прикладів успішних жінок, які так і не знайшли особистого щастя. Зокрема це голівудські акторки Шерон Стоун та Шарліз Терон. Обидві кажуть, що їх життя настільки цікаве та наповнене, що знайти чоловіка, який зробить його ще краще, складно. Такі приклади є і серед українських селебреті: Злата Огневіч, Ксенія Мішина, Леся Нікітюк та Даша Астаф’єва так і не вийшли заміж попри чудову вроду, талант та розум. Звісно маючи такі дані жінки не залишаються без уваги чоловіків, але виходити заміж не поспішають.

Психологи виділяють головну причину такого рішення.

У сучасному світі жінці не потрібен чоловік, щоб вижити. Раніше саме так і було, ще 300 років тому жінки просто не могли самостійно себе забезпечувати, і тому їм було необхідно знайти чоловіка. Зараз такої проблеми немає, жінка цілком спроможна самостійно працювати, заробляти та закрити всі свої потреби. Чоловік не потрібен, щоб забити цвях або відремонтувати кран. Навіть більше – чоловік не потрібен, щоб мати дитину! Вже давно існують банки сперми.

Через таке мислення жінка привикає до самостійності і перестає розуміти, навіщо їй взагалі чоловік. Але це розуміння виникає не підсвідомості, і саме воно може заважати будувати стосунки.

Чому жінки можуть побудувати кар’єру, а стосунки – ні

Яка жінка цікава всім чоловікам

Як стверджує психологиня Ганна Кушнерук, часто причина самотності криється не в тому, що в жінки якісь не такі особисті якості, а в її попередньому досвіді. Якщо вона росла в важких умовах, або мала постійно чинити опір – в неї сформувалася надлишкова самостійність та підозрілість до оточуючих.

Тут можна подивитися повну розмову з психологинею:

Жінка, яка сама може вирішити свої проблеми – це чудово. Але разом з цим приходить відчуття контролю, а з ним – командний тон та домінування. Така поведінка відштовхує чоловіків.

Але проблема не тільки в цьому. Такі жінки самі не хочуть зближуватися з чоловіком, якого вважають слабшим за себе. Сильній та незалежній жінці важко знайти ще більш незалежного чоловіка, а звичка все контролювати не дає розслабитися та насолодитися увагою протилежної статі. 

Як чоловік сприймає сильну жінку і яку партнерку він хоче бачити поруч

Чоловіки зазвичай відчувають, що сильній жінці партнер взагалі не потрібен. Тобто жінка може бути дуже цікавою і гарною, але вона собою займає весь простір і чоловіку поруч просто не має місця. Таке враження складається через те, що жінка транслює один стан – я все можу сама. Вона наче намагається захистися.

Через це чоловік не розуміє, що він може їй запропонувати, і тому йому не хочеться зближатися.

Ідеальна жінка по версії чоловіків, це:

  • легка і приємна;
  • радісна;
  • щира;
  • гармонійна;
  • насолоджується собою та чоловіком поруч.

Тут не йдеться про зовнішні дані та навіть розум, бо головне, що потрібно чоловікові від жінки – це стан поруч з нею.

Як сильній жінці побудувати стосунки

Сильна та незалежна – необов’язково самотня

Ми ні в якому разі не закликаємо жінок змінюватися задля уваги чоловіків або приховувати свою силу. Якщо жінка почне приховувати особливості свого характеру, це може призвести до нервового зриву, бо така поведінка не є дня неї природною. 

Тому психологи радять змінювати сприйняття світу та чоловіків навколо. Жінці потрібно привчити себе до думки, що чоловіки не хочуть її скривдити, навчитися розслаблятися та відпускати контроль. Потрібно довіряти чоловіку і головне – ловити кайф від себе. Потрібно перестати шукати в оточенні недоліки, а почати концентруватися на перевагах. Не вигадувати, чому чоловік їй не підходить, а бачити його позитивні риси, які їй подобаються. 

Тобто все, що потрібно зробити – вимкнути критичне мислення, почати милуватися собою, чоловіками, почати знайомитися та спілкуватися заради задоволення. 

Проблема лише в голові, а це означає, що вирішити її жінка може самостійно і будь-коли. 

А ще почитайте про правила побудови відносин, це може бути корисно! 

Що ще почитати...
s-w-i-f-t-.webp

Swift успішно завершив перший етап тестувань CBDC

Міжнародна платіжна система Swift оголосила про результати пілотного тестування переказів різних цифрових валют центральних банків (CBDC) і додала, що організація бачить у цьому “очевидний потенціал і цінність”. Під час пілотного...
ris-tse-universalniy-garnir-dlya-bagatoh-strav.webp

Як правильно варити рис

Рис – це одна з найпопулярніших круп у світі. Він є основним продуктом харчування в багатьох країнах, переважно Азії. Але вкрай популярний рис і в Європі. З рисом європейці познайомилися...
istoriya-azartnih-igor-nabagato-davnisha-nizh-mozhe-zdavatisya.webp

Історія гемблінгу: як усе починалося?

Гемблінг – це один із найпопулярніших у світі видів розваг. Зазвичай до гемблінгу відносять: лотереї, ставки на спорт, певні види карткових ігор, рулетку, ігрові автомати. І як би не здавалося,...
pravilna-gra-koloriv-dozvolyae-stvoryuvati-kontrasti-ta-aktsentuvati-pevni-detali-intereru.webp

Як правильно підібрати колір стін у квартирі

Від колірного рішення інтер'єру залежить комфорт проживання у квартирі. Перш ніж зупинити свій вибір на певному кольорі, потрібно врахувати безліч нюансів: кількість і вік мешканців, їхні колірні переваги, ступінь освітленості...
audioknigi-tse-noviy-zruchniy-sposib-znayomstva-z-literaturnimi-tvorami-shcho-stae-dedali-populyarnim.webp

Де слухати аудіокниги українською: добірка сайтів і додатків

Аудіокниги – давно завоювали популярність в української аудиторії. Вони зручні та дають змогу насолоджуватися книжками в будь-який час і в будь-якому місці, наприклад за кермом або під час тренування. Поступово...