Про життяСпорт і фітнес

Прості вправи для тонкої талії

98

Тонка талія наче в моделей – це мрія чи не кожної дівчини. Комусь пощастило і вони мають таку фігуру від природи, але більшості дівчат доводиться бути самим собі скульптором і вибудовувати омріяні форми регулярними тренуваннями.

Прості вправи для тонкої талії

Пропонуємо підбірку з 5 вправ для стрункої талії в домашніх умовах. Для цього вам знадобиться мінімальний набір інвентарю, а саме килимок для йоги та скакалка.

Плоский живіт і тонка талія за 5 хв на день

Програма тренування вдома для тонкої талії

Перш ніж почати, нагадаємо основні моменти. По-перше, неможливо схуднути лише в одному місці, тому в процесі тренувань змін зазнає не тільки талія.

По-друге, перед основним комплексом вправ обов’язково треба виконати розминку, щоб підготувати м’язи до подальшого навантаження.

Планка на ліктях

Дуже проста, але напрочуд ефективна вправа. Вона пропрацьовує майже всі м’язи тіла. Початкове положення: упор лежачи, спираючись на лікті. Тримайте спину, ноги та голову в одній площині.

Прості вправи для тонкої талії: Планка на ліктях

Почніть з 30 секунд і поступово збільшуйте час тримання планки.

Скручування на підлозі

Вправа ефективна, але трохи “небезпечна”. Важливо не перестаратися і давати м’язам достатньо часу для відновлення (2-3 дні). В іншому випадку можна “розкачати” прес і талія буде навпаки ширшою.

Прості вправи для тонкої талії: Скручування на підлозі

Початкове положення: лежачи на спині, ноги рівні, руки за головою. Підніміть тулуб приблизно на 45°. На рахунок 1 тягніться лівим ліктем до правого коліна. На рахунок 2 – навпаки. Почніть з 20 повторень.

Стрибки зі скакалкою

Кардіо-вправа, яка спрямована на спалення підшкірного жиру. В тому числі вісцерального – того, що на животі. Почніть з 1 хвилини стрибків.

Прості вправи для тонкої талії: Стрибки зі скакалкою

Якщо через скакалку стрибати ви не вмієте або просто її не маєте, можна замінити вправу стрибками з оплеском над головою. Техніка виконання: на рахунок 1 стрибок – ноги ширше плечей, руки внизу; на рахунок 2 стрибок – ноги разом, руками хлопок над головою.

Повороти тулуба для тонкої талії

Цю вправу також важливо виконувати не щоденно, а з перервою в 2-3 дні. Бо вона так само може розширити талію. Але якщо виконувати все правильно, це напрочуд дієва вправа, яка задіє косі м’язи живота.

Прості вправи для тонкої талії: Повороти тулуба для тонкої талії

Початкове положення: стоячи ноги на ширині плечей, руки в замку перед груддю. На рахунок 1 повертаєтесь на 90° в один бік, на рахунок 2 повертаєтесь в початкове положення. Повторіть теж саме в інший бік. Почніть з 20 разів.

“Ножиці”

Вправа із серії підйому ніг, але дещо вдосконалена. Початкове положення: лежачи на спині і припіднявшись на лікті, ноги рівні. Підніміть ноги на 45°. На рахунок 1 схрестити ноги, щоб права була зверху. На рахунок 2 схрестити ноги, що зверху була ліва. Повторювати протягом 1 хвилини.

Прості вправи для тонкої талії: “Ножиці”

Повторіть весь комплекс для стрункої талії 2-3 рази. Після закінчення комплексу вправ, зробіть розтяжку. Не радимо використовувати додаткові обтяжувачі для вправ на талію. Це стимулює ріст м’язів і ефект від тренувань вийде прямо пропорційний – талія розшириться.

Що ще почитати...
znaydeni-novi-superzemni-planeti.webp

Астрономам вдалося виявити дві планети, потенційно придатні для життя

Астрономам з NASA вдалося виявити дві екзопланети, які належать до категорії «Суперземні» та потенційно підходять для проживання людини. Відповідну інформацію опубліковано у дослідженні ArXiv.
golovni-novini-ukraini-9-travnya.webp

Головні новини України 9 травня: 440 день війни

Згідно з інформацією, наданою Генеральним штабом ЗСУ, за 9 травня українським військовослужбовцям вдалося знищити 690 окупантів, 2 танки, 18 броньованих бойових машин, 6 одиниць безпілотників оперативно-тактичного рівня.