Мода та красаПро життя

Тренди 2023: які найбільш популярні тату для дівчат

24

Сучасні дівчата не бояться прикрашати своє тіло татуюваннями, аргумент “подумай, як це буде виглядати у 70 років” вже не діє. Але обираючи малюнок для тіла все одно варто пам’ятати, що татуювання – це назавжди. Тож спиратися потрібно не на моду, а на власний смак. Бо ви набиваєте малюнок не на рік (а мода зазвичай змінюється кожного року), а на все життя. Переробити тату звісно можна, але це болісно, дорого та небезпечно. 

Ми розповімо про найбільш поширені тату для дівчат, але сподіваємося, що ви будете спиратися на свій смак.

Які найпоширеніші тату 2023 року

Обираємо тату: поради майстрів

Спочатку розповімо, що радять тату-майстри всім, хто вирішив прикрасити своє тіло:

  1. Від появи бажання до його втілення має пройти не менше місяця. Треба зважити всі “за” та “проти” та точно вирішити, чи потрібно вам тату.
  2. Не варто повторювати малюнок, який ви побачили на тілі друга чи знайомого. 
  3. Продумайте, що саме ви хочете намалювати та де розташувати тату до відвідування майстра. 

Найпоширеніші місця для розташування тату – це зап’ястки, щиколотки, шия, плечі, стегна, пальці, поперек та місце за вухом. Тут можна подивитися поради майстра, які допоможуть обрати тату та не помилитися:

Найбільш поширені тату 2023: 7 актуальних трендів

Звісно тренди на татуювання не змінюються так часто, як на одяг. Але згадайте, що у 2010 році в моді були татуювання-рукав у вигляді специфічного орнаменту. Вже за 6-7 років власникам таких тату довелося їх перебивати, бо вони виглядали застарілими та навіть дешевими. Те саме стосується татуювань-надписів на попереку, які набивали дівчата. Зараз це неактуально. Тому до трендів треба відноситися обережно. На щастя, зараз найбільш поширеніші тату вже не є такими специфічними та існує надія, що тренди довго не зміняться. Найбільш популярні тату 2023 це і квітковий стиль, і геометрія, і рисунки в стилі акварель. Поговоримо по них детальніше.

ТОП-7 трендів татуювань

Кольорові тату

Кольорові малюнки зараз є мегатрендом. При цьому вони актуальні не тільки для дівчат, але й для чоловіків. 

Однотонні тату теж є актуальними для всіх. 

Кольорові тату – тренд 2023 року

Тату-напис

Тату у вигляді невеликого напису. Це може бути особлива для вас фраза або особистий девіз. Цей тренд не виходить з моди, змінюються лише актуальні шрифти та оформлення. 

Стиль акварель

Тату в стилі акварель. Такі татуювання виглядають дуже ніжно, справді може здатися, що вони намальовані на тілі аквареллю. Намалювати можна що завгодно, але зазвичай це квіти або тварини. 

Стиль мехенді

Тату в стилі мехенді. Підійдуть для загадкових особистостей та тих, хто полюбляє східну культуру. Вони чудово виглядатимуть на руці, спині або стегні. Стиль мехенді має особливий зміст та навіть оберігає від негативу. 

Квіткові тату

Цей тренд залишається актуальним вже кілька років. Квіткові орнаменти, що спускаються вниз, підкреслять особистість дівчини та прикрасять її тіло. Вони можуть бути як однотонними, так і кольоровими. Великі малюнки роблять на стегні, нозі або ребрах. Маленькі – на пальцях, за вушком та на зап’ястку.

Міні-татуювання

Це варіант для тих, хто не хоче особливо виділятися та не впевнений, що малюнок на тілі взагалі потрібен. Вони виглядають ненав’язливо та легко ховаються під одягом.

Мінімалістичні тату все ще є актуальними

Геометричний стиль

Такі татуювання чудово відображають сучасний стиль життя. Особливо гарно та незвично вони виглядають у поєднанні з флористичним стилем чи оригамі. Але в тренді також лаконічні тату у вигляді геометричних фігур.

Це ТОП-7 найпоширеніших тату. Але звісно робити можна те, що ви хочете, не спираючись на моду. Головне, щоб вам було комфортно з цим малюнком на тілі. До речі, ось значення татуювань, щоб ви точно знали, що набиваєте на собі. Це не реклама, ділимося з найкращими побажаннями. 

Що ще почитати...
Бізнес-еміграція в США – що потрібно знати

Бізнес-еміграція в США – що потрібно знати

На жаль, через війну в Україні значна частка підприємців або релокували свій бізнес, або були змушені вдатися до бізнес-еміграції. Сполучені Штати Америки – вельми приваблива країна для таких цілей, але