Про життяФільми, книги, музика

Де слухати аудіокниги українською: добірка сайтів і додатків

166

Аудіокниги – давно завоювали популярність в української аудиторії. Вони зручні та дають змогу насолоджуватися книжками в будь-який час і в будь-якому місці, наприклад за кермом або під час тренування. Поступово все більше людей визнають переваги цього способу познайомитися з літературою. Нижче ми представимо найкращі сервіси та додатки, де можна слухати аудіокниги українською мовою.

Аудіокниги це новий зручний спосіб знайомства з літературними творами, що стає дедалі популярним

Найкращі аудіокниги українською мовою

Суперечки про те, як ставитися до аудіокниг, не вщухають і напевно не вщухнуть ніколи. Але для тих, хто вже гідно оцінив цей вид мистецтва, і для тих, хто тільки хоче з ним познайомитися, варто звернути увагу на добірку найкращих книжок про українську історію. А нижче у відео нижче зібрана добірка найкращих, на думку автора, аудіокниг українською мовою.

Де послухати аудіокниги українською мовою

Якщо ви вже визначилися що вам послухати, саме час зрозуміти де це зробити краще. Нижче представлено добірку найкращих сервісів і додатків для прослуховування аудіокниг.

Voice Audiobook Player

Це додаток для пристроїв під управлінням операційної системи Android, який використовується для відтворення завантажених аудіокниг. Це безплатний додаток із відкритим вихідним кодом. У нього простий і зрозумілий інтерфейс, виконаний у стилі Material UI.

Youtube

Хоча Ютуб і не є сервісом для відтворення аудіокниг, там ви можете знайти безліч варіантів на будь-який смак. Дуже багато українських авторів озвучок викладають у вільний доступ свої роботи, якими ви можете насолодитися абсолютно безкоштовно. Єдиний нюанс полягає в тому, що оскільки Ютуб не є аудіосервісом, за фонове відтворення і можливість завантаження доведеться заплатити вартість преміум-підписки.

Ютуб це не тільки найпопулярніший у світі відеохостінг, це ще й одна з найкращих платформ для аудіокниг, де ви можете знайти безліч творів українською мовою

Yakaboo Audio

Yakaboo Audio – це сервіс аудіокниг від українського інтернет-магазину Yakaboo. Сервіс містить широкий вибір українських та зарубіжних аудіокниг, доступних для прослуховування онлайн або завантаження на пристрій. Демократичні ціни та широкий вибір книжок і варіантів озвучки робить цей сервіс дуже привабливим.

Книгарня “Є”

Це великий український інтернет магазин, де ви можете знайти безліч наукових, художніх та інших творів українською та іншими мовами. Крім того, книжки представлені не тільки в текстовому, а й в аудіоформаті.

Spotify

Spotify відомий як один із найпопулярніших музичних сервісів у світі, що дає змогу користувачам прослуховувати музику та подкасти. Однак, крім цього, на Spotify також є велика кількість аудіокниг. У Spotify можна знайти аудіокниги в різних жанрах, таких як біографії, детективи, наукова фантастика, класика та інші. Там ви зможете знайти та прослухати кращі книги для свого розвитку. Також сервіс пропонує власну платформу для публікації аудіокниг – Spotify for Podcasters, яка дає змогу авторам записувати та розміщувати свої аудіокниги на платформі.

Telegram

Популярний месенджер має широкий функціонал, зокрема щодо публікації великих аудіофайлів, до того ж він дає змогу прослуховувати фоном абсолютно безкоштовно. Тому Телеграм став вкрай популярним майданчиком для публікації аудіокниг. Ви можете знайти безліч груп, де публікуються аудіокниги українською мовою, які розбиті на зручні плейлисти та слухати їх абсолютно безкоштовно.

В Телеграм ви можете знайти безліч різних груп з аудіокнигами українською мовою та слухати їх абсолютно безкоштовно

Google Play Книги

Google Play Книги – це онлайн-магазин, який дає змогу користувачам купувати, завантажувати та читати електронні книги на різних пристроях, таких як смартфони, планшети та комп’ютери. Крім того, сервіс дозволяє також слухати аудіокниги. Сервіси гугл синхронізують дані на всіх пристроях і ви зможете почати слухати книгу в машині на телефоні, а продовжити вже вдома за комп’ютером.

Що ще почитати...
znaydeni-novi-superzemni-planeti.webp

Астрономам вдалося виявити дві планети, потенційно придатні для життя

Астрономам з NASA вдалося виявити дві екзопланети, які належать до категорії «Суперземні» та потенційно підходять для проживання людини. Відповідну інформацію опубліковано у дослідженні ArXiv.
golovni-novini-ukraini-9-travnya.webp

Головні новини України 9 травня: 440 день війни

Згідно з інформацією, наданою Генеральним штабом ЗСУ, за 9 травня українським військовослужбовцям вдалося знищити 690 окупантів, 2 танки, 18 броньованих бойових машин, 6 одиниць безпілотників оперативно-тактичного рівня.