НовиниНовини України

Український паспорт має всі шанси увійти до 10 найсильніших

25

Українському паспорту пророкують увійти до десятки найсильніших вже найближчим часом. Лише за останній квартал йому вдалося піднятися із 35 рядка на 34.

За підсумками 4 кварталу 2022 року український паспорт в індексі паспортів піднявся з 35 місця на 34. Експерти впевнені, що наш паспорт має всі шанси увійти до десятки найсильніших після того, як Україна буде прийнята до Європейського союзу.

Український паспорт може стати одним із найсильніших

Цікаво, що за останні три місяці країна не укладала жодних додаткових договорів про безвізове переміщення. На даний момент власники українських паспортів можуть в’їжджати без візи або оформляти її безпосередньо після прибуття у 144 країни світу.

Як повідомляють аналітики Henley & Partners, зміна рейтингу, швидше за все, пов’язана з тим, що Європейський Союз надав громадянам право на проживання та роботу в Європі протягом наступних трьох років. Відповідне рішення було прийнято в рамках розробленого плану дії в екстрених ситуаціях.

За останнє десятиліття український паспорт піднявся у вказаному рейтингу одразу на 24 позиції. Не виключено, що найближчими роками він стане одним із найсильніших, увійшовши до першої десятки. Нагадаємо, переговори про членство України в ЄС розпочнуться вже найближчим часом.

Що ще почитати...
Бізнес-еміграція в США – що потрібно знати

Бізнес-еміграція в США – що потрібно знати

На жаль, через війну в Україні значна частка підприємців або релокували свій бізнес, або були змушені вдатися до бізнес-еміграції. Сполучені Штати Америки – вельми приваблива країна для таких цілей, але