НовиниНовини України

Сирський знову відвідав Бахмут: ситуація на напрямі залишається контрольованою

74

Командувач Сухопутних військ України Олександр Сирський відвідав Бахмут. Він дав кілька коментарів щодо поточної ситуації в місті. Наші воїни продовжують оборону міста. Ситуація навколо Бахмута хоч і складна, але досі контрольована. Російське угруповання “Вагнер” активно втрачає свої сили на цьому напрямку.

Сирський повідомив, що Вагнер виснажив свої сили на Бахмутському напрямку

Генерал Сирський особисто відвідав найгарячіші точки в регіоні, він поспілкувався з місцевими командирами підрозділів та угруповань з питань оборони міста та прилеглих населених пунктів. Також на обговоренні порушувалися питання, які потребують негайного вирішення.

У рамках своєї поїздки командувач Олександр Сирський також поставив командирам кілька оперативних завдань. Відбулася зустріч із воїнами, які захищають наші землі на Бахмутському напрямку. Найкращі бійці були удостоєні нагород.

Сирський наголосив, що наші воїни вкрай правильно діють на полі бою. Таке ведення бойових дій призвело до того, що угруповання «Вагнер» значно вичерпалося. Останніми днями російська сторона почала залучати до боїв за Бахмут спецназівців та бійців десантно-штурмових підрозділів.

Також останнім часом у районі Бахмута з боку росіян спостерігається застосування так званої «сирійської» тактики. Окупанти буквально залишають після себе випалену землю, знищуючи усі будівлі у населеному пункті ударами з авіації та з артилерійських установок. Українські військовослужбовці продовжують оборону міста, зараз ситуація на Бахмутському напрямі дуже складна, але вона все ще перебуває під контролем з нашого боку. Раніше спікер Східного угруповання військ Сергій Череватий заявив про те, що, незважаючи на всі зусилля, окупанти не мають стратегічного успіху в Бахмуті.

Раніше деякі дані щодо Бахмутського напряму оприлюднив президент України Володимир Зеленський. Під час спілкування з президентом Польщі Анджеєм Дудою він підтвердив, що Бахмут зараз не перебуває під контролем росіян. Якщо виникне ризик оточення міста, місцеве командування прийматиме «правильні рішення». Він заявив, що для української сторони головне – це люди. Якщо виникне ризик опинитися в кільці, особовий склад буде відведено на більш безпечні і вигідні позиції.

Зеленський також зазначив, що Україна поки не може досягти успіху на Бахмутському напрямку через нестачу снарядів. Але з озброєнням, яке постійно постачають партнери, Україна може переламати ситуацію вже найближчим часом.

Що ще почитати...
znaydeni-novi-superzemni-planeti.webp

Астрономам вдалося виявити дві планети, потенційно придатні для життя

Астрономам з NASA вдалося виявити дві екзопланети, які належать до категорії «Суперземні» та потенційно підходять для проживання людини. Відповідну інформацію опубліковано у дослідженні ArXiv.
golovni-novini-ukraini-9-travnya.webp

Головні новини України 9 травня: 440 день війни

Згідно з інформацією, наданою Генеральним штабом ЗСУ, за 9 травня українським військовослужбовцям вдалося знищити 690 окупантів, 2 танки, 18 броньованих бойових машин, 6 одиниць безпілотників оперативно-тактичного рівня.