НовиниНовини світу

Всесвіт Гаррі Поттера може з’явитися у новому серіалі від HBO

105

Warner Bros наблизилася до підписання контракту про створення нового серіалу з всесвіту Гаррі Поттера. Згідно з наявними даними, йдеться відразу про 7 сезонів. При цьому сюжет кожного нового сезону буде заснований на конкретній книзі від Дж. К. Роулінг. Зйомками нового серіалу може зайнятися HBO. Раніше саме вона випустила культовий серіал «Чорнобиль», який зібрав безліч позитивних оцінок у глядачів та критиків.

Може з'явитися серіал за Гаррі Поттером

Останній гучний проект HBO – перший сезон серіалу The Last of Us, який базується на однойменній консольній грі. Повідомляється, що серіал отримає другий сезон. Чи будуть замінені основні актори каста – поки що невідомо.

Раніше компанія Warner Bros використала культові книги про юного чарівника Гаррі Поттера для створення хітових фільмів, які фанати переглядають досі. Перші шість фільмів були засновані на 6 книгах про Гаррі Поттера. Останню книгу було вирішено розбити на два фільми для глибшого висвітлення сюжету. Очікується, що серіал дозволить сценаристам ще глибше розкрити сюжет книг на екрані. До речі, обсяг більшості книг Роулінг із серії «Гаррі Поттер» перевищує 500 сторінок.

Якщо у створенні сценарію для серіалу The Last of Us приймав творець гри Ніл Дракманн, то, за даними джерел, у створенні серіалу за Гаррі Поттером братиме участь сама Джоан Роулінг. Основна роль письменниці – стежити за тим, щоб сюжет серіалу відповідав оригінальному матеріалу та задуму.

Для Warner Bros додавання цього контенту може стати ключовим у рамках нової стрімінгової стратегії. Очікується, що навіть на старті серіал матиме велику кількість переглядів. Це пов’язано з тим, що глядачі вже будуть знайомі з історіями, що розповідаються, та персонажами. Зараз кінокомпанія вже має велику бібліотеку з гучних проєктів. Йдеться про серію фільмів про Гаррі Поттера, Володаря перснів, а також про Лігу Супергероїв, до якої входять Бетмен, Супермен та Чудо-жінка. У студії дотримуються думки, що краще інвестувати у меншу кількість фільмів та серіалів, але пропонувати глядачам контент справді високої якості.

У Warner Bros поки не коментують майбутній серіал. При цьому варто відзначити, що франшиза «Гаррі Поттер» приносить студії величезний дохід. У 2016 році з величезним успіхом пройшли покази п’єси «Гаррі Поттер та Прокляте дитя», також досить успішно функціонує кілька тематичних парків розваг, присвячених Гоґвартсу.

Що ще почитати...
znaydeni-novi-superzemni-planeti.webp

Астрономам вдалося виявити дві планети, потенційно придатні для життя

Астрономам з NASA вдалося виявити дві екзопланети, які належать до категорії «Суперземні» та потенційно підходять для проживання людини. Відповідну інформацію опубліковано у дослідженні ArXiv.
golovni-novini-ukraini-9-travnya.webp

Головні новини України 9 травня: 440 день війни

Згідно з інформацією, наданою Генеральним штабом ЗСУ, за 9 травня українським військовослужбовцям вдалося знищити 690 окупантів, 2 танки, 18 броньованих бойових машин, 6 одиниць безпілотників оперативно-тактичного рівня.