НовиниНовини світу

Tesla займеться випуском бюджетних електромобілів

65

Tesla має намір зайнятися випуском електромобілів у бюджетному сегменті. На даний момент відомо, що вартість одного авто буде в межах 25 тисяч доларів. Відповідну інформацію оприлюднило наближене до компанії джерело.

У модельному ряді авто від Tesla з'явиться бюджетний варіант

На даний момент компанія Tesla має плани випускати не менше 20 мільйонів автомобілів на рік. При цьому 4 мільйони із цієї кількості будуть бюджетним варіантом транспорту. Таких показників компанія має намір досягти вже до кінця поточного десятиліття.

Такі темпи дозволять компанії значно розширити модельний ряд транспортних засобів. Компанія прагне не тільки випускати нові моделі, а й виробляти бюджетніший транспорт, який буде затребуваний у ширшого кола населення.

До речі, інформація про те, що Tesla займеться випуском автомобілів, вартість яких буде близько 25 тисяч доларів, періодично спливає останні кілька років. Не виключено, що йдеться про оновлену модель Model Y. Серійний запуск цього транспортного засобу може стартувати відразу на кількох заводах, якими Tesla зараз володіє по всьому світу. Якщо все задумане вдасться втілити, вже до кінця року може вийти близько 4 мільйонів таких авто.

Нещодавно з’явилася інформація про те, що на одному з китайських заводів було помічено новий прототип електромобіля від Tesla. Головна особливість нового транспортного засобу – компактні розміри. Є припущення, що це і може бути той дешевший автомобіль, масове виробництво якого почнеться найближчим часом.

Що відомо про Model Y

Класична версія Model Y – досить універсальний автомобіль. У ньому одночасно комфортно можуть розміститися до 7 пасажирів із особистими речами. За потреби сидіння в другому ряду можна легко скласти. Це дозволяє забезпечити додатковий вільний простір для перевезення більш габаритних вантажів.

У автомобіля є ще кілька ключових особливостей:

  • Відмінна керованість транспортним засобом, незалежно від погодних умов;
  • Два незалежні один від одного двигуни. Кожен з них управляє крутним моментом передніх та задніх коліс відповідно;
  • Швидкий розгін. Транспортний засіб здатний розігнатися до 100 кілометрів на годину лише за 3,5 секунди.

Ще одна особливість цієї моделі – досить потужний вбудований акумулятор. Транспортний засіб здатний подолати набагато більшу відстань на одному заряді, ніж інші електрокари.

Що ще почитати...
znaydeni-novi-superzemni-planeti.webp

Астрономам вдалося виявити дві планети, потенційно придатні для життя

Астрономам з NASA вдалося виявити дві екзопланети, які належать до категорії «Суперземні» та потенційно підходять для проживання людини. Відповідну інформацію опубліковано у дослідженні ArXiv.
golovni-novini-ukraini-9-travnya.webp

Головні новини України 9 травня: 440 день війни

Згідно з інформацією, наданою Генеральним штабом ЗСУ, за 9 травня українським військовослужбовцям вдалося знищити 690 окупантів, 2 танки, 18 броньованих бойових машин, 6 одиниць безпілотників оперативно-тактичного рівня.