НовиниНовини світу

Diablo IV: культова франшиза повернеться вже цього літа

46

Фанати Diablo завмерли в очікуванні – вже 6 червня відбудеться офіційний реліз нової частини культової гри, яка приготувала багато новинок. Варто зазначити, що для розробника Blizzard останні кілька років були не дуже вдалими. Усі проекти збирали найгірші оцінки і від критиків, і від гравців.

Чого гравцям чекати від нової Diablo

Йдеться про такі ігри, як WarCraft III Reforged, сіквел шутера Overwatch, а також про мобільну гру Diablo Immortal (DI). Деякі гравці досить стримано висловлювалися про ці проекти, інші взагалі закидають розробників «гнилими томатами». Трохи підняти рейтинг компанії вдалося лише Diablo Immortal. Але позитивну репутацію грі переважно забезпечив азіатський ринок, де такі мобільні ігри користуються досить великою популярністю.

Diablo IV – це надзвичайно важливий проєкт для компанії. Це не лише продовження культової франшизи, а й шанс для розробника довести, що він все ще не втратив своєї колишньої величі.

Класи та налаштування персонажів

Зіграти у грі ви зможете за персонажа, що належить до одного з п’яти основних класів – варвар, розбійник, друїд, чарівник та некромант. Розробники трохи змінили систему прокачування персонажів. Якщо раніше навички героя здебільшого залежали від одягу, аксесуарів та інших предметів, які були на нього одягнені, то в новій частині з’явиться повноцінне дерево навичок.

Гравець накопичуватиме бали, щоб розвивати ті чи інші навички. Чим вищим буде рівень ігрового персонажа, тим складнішим стане процес накопичення балів.

Також розробники заявляють про досить розвинену систему кастомізації персонажів. Можна буде налаштовувати не лише броню, а й різні елементи зовнішності – татуювання, борода, брови, макіяж та ін.

Ігровий світ

Вся ігрова карта буде поділена на п’ять регіонів. Всі вони будуть доступні для дослідження в абсолютно випадковому порядку незалежно від сюжету. Для кожного регіону будуть характерні певні вороги, а також різні небезпеки.

Ігровий світ у новій частині Diablo IV сподобається гравцям-дослідникам – ви завжди зможете знайти приховані маршрути з масою цікавого.

Монетизація

У грі буде реалізована вже всім знайома система бойових перепусток. Суть полягає в тому, що ви виконуватимете сюжетні завдання, підніматимете свій ранг і отримуватимете за це різні нагороди. Чим вище досягнутий рівень, тим суттєвіші призи будуть вам видаватися.

Варіантів бойових перепусток буде два – безкоштовний та платний. За останній потрібно буде заплатити по 10 доларів за сезон. Головна відмінність платної бойової перепустки – доступ до епічних нагород.

Мультиплеєр

Ви зможете перетинатись з іншими геймерами у містах, а також у безпечних зонах на карті. При проходженні підземель вам запропонують зробити вибір – підкорювати його поодинці або проходити в компанії з іншими гравцями. Перед входом у підземелля вам також запропонують вибрати відповідний рівень складності.

Також розробники обіцяють влаштовувати масштабні події, які матимуть змогу збирати всіх підключених гравців в одному місці.

Гра підтримуватиме кросплатформовий режим. Простими словами, якщо ви граєте з ПК, то зможете одночасно проходити сюжет із гравцями з різних консолей.

Що ще почитати...
znaydeni-novi-superzemni-planeti.webp

Астрономам вдалося виявити дві планети, потенційно придатні для життя

Астрономам з NASA вдалося виявити дві екзопланети, які належать до категорії «Суперземні» та потенційно підходять для проживання людини. Відповідну інформацію опубліковано у дослідженні ArXiv.
golovni-novini-ukraini-9-travnya.webp

Головні новини України 9 травня: 440 день війни

Згідно з інформацією, наданою Генеральним штабом ЗСУ, за 9 травня українським військовослужбовцям вдалося знищити 690 окупантів, 2 танки, 18 броньованих бойових машин, 6 одиниць безпілотників оперативно-тактичного рівня.