Категорія: Наука та освіта
ГоловнаНаука та освіта
Де в Україні розташований географічний центр Європи: Карпати – ось де центр Європи
Де в Україні розташований географічний центр Європи?
В Україні повно визначних історичних та географічних пам’яток. Серед них почесне місце посідає географічний центр Європи. Звісно мова не про Європейський Союз, а про частину світу. Тож давайте розберемося
Коли трапилася Помаранчева революція в Україні
Помаранчева революція – основна хронологія подій
Українська історія в усі віки була сповнена різноманітних гучних подій. Однією з таких стала Помаранчева революція 2004 року. Звичайно, із жахом Революції Гідності вона не зрівняється, але за ступенем важливості...
Як наздоганяти уроки, пропущені через повітряні тривоги та відсутність світла: В більшості українських шкіл навчання зараз дистанційне
Як наздоганяти уроки, пропущені через повітряні тривоги та відсутність світла
Незважаючи на воєнний стан в Україні, повітряні тривоги та перебої з електропостачанням навчання в закладах освіти продовжується. В залежності від регіону країни воно відбувається у змішаному форматі або повістю дистанційно
  • 1
  • 2

Портал про науку та освіту GOSTA: простір для публікації статей та інформування людей

GOSTA – всеукраїнський портал про науку та освіту, який має мету інформувати читачів про наукові відкриття та освітню діяльність в Україні. Щодня на сайті з’являється безліч нового та цікавого матеріалу, який стосується дошкільної, вищої, середньої освіти, наукових фактів тощо. Це не просто освітній портал для публікації наукових статей, тут ми об’єднуємо різну інформацію, яка може хвилювати читачів: новини, інформація про події, поради, підбірки, різноманітні факти та інше.

Ми прагнемо створити простір, де буде цікаво кожному: учню, вчителям, студентам, викладачам, керівникам компаній, молодим науковцям та іншим людям, які можуть входити до потенційної аудиторії стартапу або вже впевненого у собі бізнесу. Саме тому ми пропонуємо опублікувати статтю про науку та освіту на нашому порталі, щоб привернути до себе увагу людей, які можуть зацікавитися пропозицією.

Розміщення гостьових статей про освіту – це актуальна послуга для компаній українського та міжнародного ринку, наукових організацій, різних шкіл та навчальних закладів, які хочуть залучити більше людей та зробити свій бренд впізнаваним.

Чому варто розмістити статтю на порталі про науку та освіту

Розміщення статей про освіту або науку – це не просто можливість привернути до себе увагу, це реальний шанс вийти в ТОП пошукової видачі, тому що роботи Google звертають увагу на наявність потужного посилального профілю у компанії. Статті про науку та освіту з лінками на сайт вашої школи чи наукового проєкту допоможуть просунути веб-ресурс у пошуковій системі, та тим самим викликати більше довіри до бізнесу з боку потенційної аудиторії.

Ви можете опублікувати статтю про освіту та науку на нашому порталі GOSTA та створити потужний канал взаємозв’язку з клієнтами. Бо посилання буде знаходитися в тексті безстроково – допоки працюватиме ваш веб-ресурс.

Як розмістити статтю на порталі про науку та освіту GOSTA

Ви можете долучитися до нашої спільноти та надіслати для публікації новини освіти та науки України з посиланням на ваш веб-ресурс. Також ви можете звернутися до наших авторів, які мають великий досвід у створенні потужного та грамотного контенту. Ми напишемо для вашого бізнесу цікаві статті про освіту та науку, вставимо потрібні посилання та опублікуємо на нашому порталі.

Розміщення гостьових статей про освіту – це потужний інструмент для зміцнення іміджу вашого бренду та привернення уваги потенційної аудиторії. Коли ви публікуєте статті про науку або освітні програми на нашому порталі, ви допомагаєте нам зробити якісний контент для людей, які в ньому зацікавлені. Отже, ми допомагаємо один одному у створені дуже важливого простору для інформування людей.