Криптовалюта та блокчейн

Топ-10 криптовалют 2023: які токени заслуговують на увагу

278

У цьому посібнику ми зібрали для вас топ-10 криптовалют 2023 року з найвищим потенціалом вартості. У добірку увійшли ті криптовалютні активи, які можуть принести вам прибуток у довгостроковій чи короткостроковій перспективі.

ТОП 10 криптотокенів у 2023

 • Love Hate Inu (LHINU) – Трендова мем-монета з кращим продажем у 2023 році
 • DeeLance (DLANCE) – Революційний токен, пов’язаний з рекрутингом та фрілансом у Web3
 • Metropoly (METRO) – Утилітарна монета з найкращим потенціалом зростання у 2023 році
 • Ecoterra (ECOTERRA) – Найкращий токен формату Recycle2Earn для покупки у 2023 році
 • Swords of Blood (SWDTKN) – Монета з гри формату Play-to-Win та Play-to-Own
 • RobotEra (TARO) – Одна з топових цифрових валют в ігровій ніші
 • Tamadoge (TAMA) – Ще одна мемна криптовалюта, яку вже можна купити на Gate та OKX
 • Battle Infinity (IBAT) – Ігрова криптовалюта для розрахунків у метавсесвіті
 • Lucky Block (LBLOCK) – Гемблінг-токен у казино з чудовим вітальним бонусом
 • The Sandbox (SAND) – Метавсесвіт-пісочниця для створення власних ігор

Топ-10 криптовалют 2023: поради від експертів

ТОП-3 токена для покупки

Love Hate Inu (LHINU)

Наш топ-10 криптовалют 2023 очолює проєкт Love Hate Inu. Це інноваційний проєкт, у якому культура мемів успішно поєднується з технологією блокчейну. Love Hate Inu – це перша у світі блокчейн-платформа, яка базується на голосуванні.

Тут ви зможете робити ставки, а також брати участь у різних опитуваннях, отримуючи за це токен LHINU. Ця монета з топ-10 криптовалют 2023 року вкрай успішно показала себе вже на старті. Під час першого раунду попередніх продажів вдалося залучити понад 100 мільйонів доларів.

Перспективна монета Love Hate Inu (LHINU)

Платформа Love Hate Inu покликана спонукати соціальну активність, також заохочує здорове обговорення різних актуальних тем. Ще одна особливість платформи – спеціально для неї розробники створили кумедні ілюстровані анімації.

DeeLance (DLANCE)

DeeLance (DLANCE) увійшла в топ-10 криптовалют 2023 через те, що це той токен, який прагне зробити справжню революцію у сфері найму та фрілансу на просторах web3. Платформа прагне запропонувати співробітникам та роботодавцям більш ефективний та безпечний процес підключення до роботи. Також DeeLance (DLANCE) прагне виключити будь-яких посередників, які беруть великі суми за свої послуги, із процесу найму.

Кожна виконана робота на DeeLance перетворюється на NFT. За рахунок цього роботодавці одержують право власності на результат, за який заплатили. Це виключає будь-яке шахрайство у сфері.

Metropoly (METRO)

Минулого року крипторинок переживав справжній занепад, з якого він не може вибратись досі. Однією з ключових причин краху була відсутність якісних нових проєктів. Цього року не бракує корисних продуктів. Хорошим прикладом якісного проєкту є торговий майданчик з нерухомістю NFT Metropoly. Токен проєкту METRO також потрапив у нашу вибірку топ-10 криптовалют 2023 року.

Проєкт дозволяє вкластися в нерухомість практично по всьому світу. За рахунок реалізації механізму дробових NFT ваші інвестиції можуть починатися буквально від 100 доларів.

Інвестиції в нерухомість з Metropoly (METRO)

Ще кілька проєктів, що заслуговують на увагу

 • Ecoterra (Ecoterra). Досить перспективний проєкт, який заохочує переробку сміття з метою боротьби з глобальним потеплінням та зміною клімату.
 • Swords of Blood (SWDTKN). Відмінний надійний варіант для інвестицій цього року. Цей альткоїн з топ-10 криптовалют 2023 року є частиною блокчейн-ігри, яка має вже понад 4 мільйони гравців по всьому світу.
 • RobotEra (TARO). Проєкт включає елементи побудови світу і NFT, а також дає можливість заробляти токени під час ігрового процесу. Центральні персонажі – роботи, які всіляко допомагатимуть у процесі.
 • Tamadoge (TAMA). Мемний токен, який відмінно показує себе на крипторинку. Незважаючи на те, що монета була випущена ще в середині минулого року, вона впевнено входить у топ-10 криптовалют 2023 року за перспективністю.

Якщо ви хочете придбати перспективні монети, які мають всі шанси зрости в ціні вже найближчим часом, зверніть увагу також на Battle Infinity (IBAT), Lucky Block (LBLOCK), The Sandbox (SAND).

Що ще почитати...
znaydeni-novi-superzemni-planeti.webp

Астрономам вдалося виявити дві планети, потенційно придатні для життя

Астрономам з NASA вдалося виявити дві екзопланети, які належать до категорії «Суперземні» та потенційно підходять для проживання людини. Відповідну інформацію опубліковано у дослідженні ArXiv.
golovni-novini-ukraini-9-travnya.webp

Головні новини України 9 травня: 440 день війни

Згідно з інформацією, наданою Генеральним штабом ЗСУ, за 9 травня українським військовослужбовцям вдалося знищити 690 окупантів, 2 танки, 18 броньованих бойових машин, 6 одиниць безпілотників оперативно-тактичного рівня.