Криптовалюта та блокчейн

Reebok реєструє товарні марки для метавсесвіту

40

Відомий світовий спортивний бренд Reebok має намір використовувати свої товари у цифровому вигляді. Вже зараз відомо, що компанія подала до Відомства США за патентами та товарними марками USPTO заявку про реєстрацію свого товарного знаку у метавсесвітах. Як тільки заявку буде схвалені, варто чекати на випуск Reebok NFT.

Детальніше про майбутні NFT від Reebok

Подання заявки до USPTO говорить про намір компанії Reebok зайнятися випуском власних віртуальних товарів. Це може бути цифрове взуття, головні убори, спортивний інвентар та багато іншого. Вже відомо, що у вигляді NFT компанія Reebok також надаватиме відео, аудіо та зображення, які можна буде використовувати у метавсесвіті.

Що відомо про NFT від Reebok?

Компанія Reebok (цей лінк ми додали не на правах реклами) має досить серйозні плани з приводу підкорення ринку NFT. Зокрема компанія має намір запустити свій маркетплейс Reebok NFT. На майданчику можна буде придбати цифрові художні зображення, відеокліпи та ін. Продавати свої цифрові товари компанія має намір не лише онлайн, а й у роздрібних магазинах.

Виробник спортивних товарів та інвентарю не вперше взаємодіє з Web3. Минулого разу компанія працювала у колаборації з американським репером Nast. В результаті взаємодії на платформі RFOX NFT було запущено унікальну колекцію.

Реєстрація товарних знаків для використання у метавсесвіті дозволить Reebok не відставати від конкурентів. Інші спортивні компанії, такі як Nike та Adidas, вже давно пройшли етап інтеграції з Web3.

Nike і унікальні цифрові активи

Так, виробник Nike у листопаді офіційно запустив свою платформу .SWOOSH на Web3. Вона пропонує користувачам низку можливостей. Наприклад, можна буде колекціонувати віртуальні кросівки, брати участь у створенні унікальних цифрових активів тощо. Кожен актив матиме вигляд NFT. Його можна буде використовувати як предмет одягу в іграх у метавсесвітах. Поки що платформа знаходиться на етапі бета-тестування. Якщо все піде за планом, то повноцінний запуск .Swoosh відбудеться вже у 2023 році.

Цифрові товари від Adidas

Не відстає й Adidas. У листопаді вона також запустила колекцію цифрових товарів. Колекція одержала назву Virtual Gear. У ній представлено 16 унікальних курток. Предмети можуть носити віртуальні персонажі у крипто іграх. Для доступу до одягу використовується інструмент перевдягання PFP. Властивості цифрових курток дозволяють використовувати їх практично у всіх метавсесвітах. Передбачається, що спочатку колекція буде використана у всесвіті Sandbox.

Докладніше про NFT – що це?

NFT походить від англійського поєднання non-fungible tokens, що перекладається як “невзаємозамінні токени”. Особливості таких монет прописані у назві – кожен токен унікальний.

Що таке NFT та для чого вони потрібні

Впровадження NFT у цифровий світ дозволило вирішити низку проблем. Зокрема, вдалося забезпечити право власності на конкретний предмет. Візьмемо для порівняння зброю чи персонажів у звичайній комп’ютерній чи мобільній грі. При їх купівлі користувач не може бути впевнений, що вони залишаться незмінними назавжди. Розробники гри можуть внести зміни будь-якої миті. З NFT таких проблем немає, токен завжди залишається у незмінному вигляді.

Які ще компанії використовують можливості NFT

  • Samsung. Компанія запустила свій криптовалютний гаманець, у якому можна зберігати NFT;
  • Formula 1. Бренд співпрацює з розробником ігор Animoca Brands. Останній зараз працює над блокчейн-грою F1 Delta Time, в якій у вигляді NFT будуть використовуватися моделі машин та інші предмети.

Також із цифровим світом взаємодіяли такі відомі компанії, як Louis Vuitton, NBA, Vodafone та інші.

Висновок

Технології NFT знайшли гарний відгук у учасників крипто ринку, а також у представників бізнесу. Зараз перед невзаємозамінними токенами відкриті величезні перспективи розвитку, чим і користуються багато відомих брендів, таких як Reebok.

Що ще почитати...
s-w-i-f-t-.webp

Swift успішно завершив перший етап тестувань CBDC

Міжнародна платіжна система Swift оголосила про результати пілотного тестування переказів різних цифрових валют центральних банків (CBDC) і додала, що організація бачить у цьому “очевидний потенціал і цінність”. Під час пілотного...
ris-tse-universalniy-garnir-dlya-bagatoh-strav.webp

Як правильно варити рис

Рис – це одна з найпопулярніших круп у світі. Він є основним продуктом харчування в багатьох країнах, переважно Азії. Але вкрай популярний рис і в Європі. З рисом європейці познайомилися...
istoriya-azartnih-igor-nabagato-davnisha-nizh-mozhe-zdavatisya.webp

Історія гемблінгу: як усе починалося?

Гемблінг – це один із найпопулярніших у світі видів розваг. Зазвичай до гемблінгу відносять: лотереї, ставки на спорт, певні види карткових ігор, рулетку, ігрові автомати. І як би не здавалося,...
pravilna-gra-koloriv-dozvolyae-stvoryuvati-kontrasti-ta-aktsentuvati-pevni-detali-intereru.webp

Як правильно підібрати колір стін у квартирі

Від колірного рішення інтер'єру залежить комфорт проживання у квартирі. Перш ніж зупинити свій вибір на певному кольорі, потрібно врахувати безліч нюансів: кількість і вік мешканців, їхні колірні переваги, ступінь освітленості...
audioknigi-tse-noviy-zruchniy-sposib-znayomstva-z-literaturnimi-tvorami-shcho-stae-dedali-populyarnim.webp

Де слухати аудіокниги українською: добірка сайтів і додатків

Аудіокниги – давно завоювали популярність в української аудиторії. Вони зручні та дають змогу насолоджуватися книжками в будь-який час і в будь-якому місці, наприклад за кермом або під час тренування. Поступово...