Криптовалюта та блокчейн

Play-to-Die: чи стане популярною нова модель у крипто іграх

48

Уявіть, що ваш персонаж у крипто грі має всього одне життя, і воно таке ж кінцеве, як і реальне. Дослідник крипто світу та інвестор Дейв Стентон упевнений, що у такій грі користувачі отримають абсолютно новий ігровий досвід.

Чому за Play-to-Die майбутнє

Стентон наполягає на тому, що крипто ігри потребують нової моделі – Play-to-Die. У цій системі ігровий персонаж у метавсесвіті зможе померти назавжди. У сучасних крипто іграх персонажі представлені у вигляді невзаємозамінних токенів NFT (лінк плікн надано не на правах реклами). Їх можна купити або продати в рамках конкретного метавсесвіту або на відкритому ринку. Якщо в NFT грі персонаж помре, токен автоматично буде спрямований на спалення і перестане бути доступним.

Play-to-Die зробить NFT-персонажі набагато ціннішими

За словами Стентона, так NFT-персонажі стануть ціннішими. Якщо у гравця буде варіант втратити свого героя назавжди, крипто гра стане набагато цікавішою. Користувач буде відповідальніше ставитися до ігрового процесу і продумувати кожен свій крок.

Нове прочитання старих ідей

Смерть ігрового персонажа важко назвати інновацією. Така концепція використовується у класичних іграх. Найчастіше у шутерах від першої особи, а також у рольових іграх. У процесі проходження герой часто вмирає. При цьому гравець має обмежену чи необмежену кількість можливостей відродження. У таких іграх смерть персонажа – це лише сигнал. Вам повідомляють, що ви дієте неправильно і варто змінити свою тактику.

Стентон наполягає на тому, що смерть в крипто іграх потрібно зробити більш реалістичною. Якщо персонаж вмирає, більше з ним не можна взаємодіяти. Він упевнений, що такий підхід відкриє нові можливості і розробникам, і гравцям.

NFT-персонажі – центральна частина крипто ігор

Реалізувати план Стентона вийде лише у крипто іграх, де центральний персонаж представлений у вигляді NFT (посилання розміщене не на правах реклами, тут ви можете ознайомитись із вартістю найкращих колекцій NFT). Якщо раніше у вигляді невзаємозамінних токенів в основному були представлені фотографії, відео та аудіозаписи, то тепер все частіше NFT використовуються для персонажів та ігрових предметів.

Стентон впевнений, що потрібно зробити так, щоб NFT персонажі використовувалися не лише в рамках однієї гри:

«Персонажі матимуть значно більшу цінність, оскільки їх можна буде використати у різних іграх. Думаю, надалі з’являться рекламні партнерства, можливості членства та багато іншого, що ми поки що не можемо собі уявити».

Стентон бачить концепцію Play-to-Die у крипто іграх наступним чином – геймер отримує свого ігрового персонажа, перемагає у боях, просувається за сюжетом та накопичує навички. При цьому NFT-персонаж зростатиме в ціні. Але якщо гравець припуститься помилки у крипто ігрі, і герой загине, NFT буде спалений і перестане бути доступним.

Нова ігрова концепція для крипто ігр може стати добрим варіантом для заробітку у професійних гравців. Досвідчені геймери, які мають достатню майстерність, зможуть розвивати з нуля ігрових персонажів і продавати їх за більшою ціною.

Play-to-Die дозволяє геймерам заробляти на персонажах

Ідею крипто гри у форматі Play-to-Die підтримують не всі. На думку директора ігрової NFT-платформи Anomura Лонга До, така концепція відштовхне інвесторів. На його думку, покупці NFT зацікавлені у моделях, які виділяються низьким ризиком та великим потенціалом зростання. Він підтверджує, що Play-to-Die справді буде цікавим геймерам, але не інвесторам.

Особливості сектору крипто ігр у 2022

У 2022 році спостерігається значне зростання ігрового сектора у криптоіндустрії. Лише за третій квартал кількість зареєстрованих гаманців на подібних платформах збільшилась на 8%. Найпопулярніша ігрова платформа на даний момент – це Gameta.

Що ще почитати...
s-w-i-f-t-.webp

Swift успішно завершив перший етап тестувань CBDC

Міжнародна платіжна система Swift оголосила про результати пілотного тестування переказів різних цифрових валют центральних банків (CBDC) і додала, що організація бачить у цьому “очевидний потенціал і цінність”. Під час пілотного...
ris-tse-universalniy-garnir-dlya-bagatoh-strav.webp

Як правильно варити рис

Рис – це одна з найпопулярніших круп у світі. Він є основним продуктом харчування в багатьох країнах, переважно Азії. Але вкрай популярний рис і в Європі. З рисом європейці познайомилися...
istoriya-azartnih-igor-nabagato-davnisha-nizh-mozhe-zdavatisya.webp

Історія гемблінгу: як усе починалося?

Гемблінг – це один із найпопулярніших у світі видів розваг. Зазвичай до гемблінгу відносять: лотереї, ставки на спорт, певні види карткових ігор, рулетку, ігрові автомати. І як би не здавалося,...
pravilna-gra-koloriv-dozvolyae-stvoryuvati-kontrasti-ta-aktsentuvati-pevni-detali-intereru.webp

Як правильно підібрати колір стін у квартирі

Від колірного рішення інтер'єру залежить комфорт проживання у квартирі. Перш ніж зупинити свій вибір на певному кольорі, потрібно врахувати безліч нюансів: кількість і вік мешканців, їхні колірні переваги, ступінь освітленості...
audioknigi-tse-noviy-zruchniy-sposib-znayomstva-z-literaturnimi-tvorami-shcho-stae-dedali-populyarnim.webp

Де слухати аудіокниги українською: добірка сайтів і додатків

Аудіокниги – давно завоювали популярність в української аудиторії. Вони зручні та дають змогу насолоджуватися книжками в будь-який час і в будь-якому місці, наприклад за кермом або під час тренування. Поступово...