Криптовалюта та блокчейн

Якою буде ціна ETH? Прогноз курсу Ethereum

83

Після короткого падіння нижче рівня 1400 доларів США вперше майже за два місяці на початку сесії, Ethereum (ETH) вдалося трохи відновити сили після публікації неоднозначного звіту про робочі місця в США за лютий.

Монета ETH, Ethereum

Криптовалюта ETH востаннє перейшла з рук на рівні до 1425 доларів після того, як зростання заробітної плати в США було нижчим, ніж очікувалося, і після несподіваного стрибка рівня безробіття в США до 3,6%.

Графік зміни ціни ETH за 30 днів, скрін з Coinmarketcap

Вартість ефіру все ще у процесі падіння майже на 1% протягом сесії та майже на 7% нижче за останні 24 години, на час написання.

Ціна ETH впала з 1500 доларів у четвер на тлі поєднання занепокоєння, пов’язаного з крахом криптовалютного Silvergate Bank і зростаючої кризи ліквідності в другому криптодружньому банку SVB Financial.

Тиск щодо продажу посилився після того, як генеральний прокурор Нью-Йорка назвав Ether цінним папером у своєму поточному позові проти KuCoin.

Останніми тижнями трейдери стурбовані регулятивними репресіями з боку влади США, і дехто з них побоюється, що Комісія з цінних паперів і бірж США може незабаром спробувати придушити Ether твердженням, що він є одним із видів незареєстрованих цінних паперів.

Дехто також посилається на нещодавно опублікований бюджет адміністрації президента США Джо Байдена, який має на меті боротися зі збором податкових втрат криптовалюти, що може бути ще одним рівнем спротиву для зростання цін.

Стрибки ліквідації ETH у міру падіння цін

Останнє падіння ціни ETH несподівано призвело до сплеску ліквідацій довгих позицій з кредитним плечем. Згідно з даними, представленими coinglass.com, у четвер втратили позиції за довгостроковими ф’ючерсами на суму майже 63 мільйони доларів, що є найвищим показником з 23 січня.

графік ліквідацій довгих та коротких позицій ETH

Сума ліквідації довгих позицій в п’ятницю, 9 березня, також вже становлять близько 30 мільйонів доларів, що значно вище середнього рівня останніх тижнів.

Ринок опціонів стає ведмежим

Згідно з даними ринку опціонів, наданими The Block, інвестори дедалі більше позиціонуються за ризиком останнього падіння ціни Ethereum.

25% дельта-перекос опціонів на ефір, термін дії яких закінчується через 7, 30 і 60 днів, впав до нових двомісячних мінімумів в області -7.

ETH-опціони

Перекіс дельта-опціонів у 25% є загальноприйнятим показником ступеня, до якого трейдерські служби завищують або занижують ціну для захисту від опціонів пут і колл, які вони продають інвесторам.

Опціони пут дають інвестору право, але не зобов’язання продати актив за заздалегідь визначеною ціною, тоді як опціон колл дає інвестору право, але не зобов’язання купити актив за заздалегідь визначеною ціною.

Перекіс дельта-опціонів на 25% вище 0 свідчить про те, що контори стягують більше за еквівалентні опціони колл порівняно з опціонами пут.

Це означає, що існує вищий попит на позиції колл порівняно з позиціями пут, що можна інтерпретувати як позитивний знак, оскільки інвестори більше прагнуть забезпечити захист від зростання цін (або зробити ставку на нього).

Новини про ціни Ethereum ETH – оновлення технічного аналізу, ціна зараз! Прогноз цін від Елліотта Вейва!

Яке майбутнє в ефіру (ETH), оскільки бики все ще тримають рівень 1400 доларів?

Той факт, що ETH зміг утриматися вище рівня 1400 доларів на цей момент, означає, що ще не відбулося стійкого, переконливого прориву нижче ключового рівня 200-денної середньої ковзної (200DMA) в 1423 долари. 200DMA діяла як рівень сильного опору у 2022 році, і його рекламували як ключовий рівень підтримки на 2023 рік.

Прорив нижче цього рівня буде серйозним ударом по популярній за декілька тижнів тезі про бичачий ринок ETH, оскільки стійкий прорив вище 200DMA (як спостерігалося на початку цього року) розглядається як ключовий показник позитивного зсуву в середньостроковій динаміці ринку. Якщо ETH знову впаде нижче 1400 доларів, цей імпульс, ймовірно, зникне.

Наступного тижня увага буде прикута до ключових даних щодо інфляції в США. Бики ETH сподіваються, що ці дані здивують скептиків, що призведе до того, що аналітики ще більше схилятимуться до ймовірності підвищення ставки ФРС на 50 базисних пунктів цього місяця. Бики також сподіваються на певний спокій у зв’язку з проблемами, з якими стикаються дружні до криптовалют американські банки.

Основний рівень опору, за яким варто стежити, якщо ETH все-таки відскочить, становить близько 1460 доларів США (на рівні лютневих мінімумів). Тим часом ведмеді будуть придивлятися до повторного тестування підтримки на рівні 1350 доларів.

Прорив нижче цього рівня може відкрити двері для повторного тестування мінімумів минулого листопада на рівні нижче 1100 доларів.

Згідно з DeFi Llama, посилаючись на дані в ланцюжку, це ключова сфера підтримки, враховуючи, що прорив нижче цього рівня призведе до величезних ліквідацій довгих позицій на суму в 68 мільйонів доларів, відкритих на децентралізованих біржах (DEX).

Згідно з DeFi Llama, ще один рівень, на який варто звернути увагу, становить близько 1240 доларів США, де можуть бути знищені 30 мільйонів доларів США в DEX.

Що ще почитати...
znaydeni-novi-superzemni-planeti.webp

Астрономам вдалося виявити дві планети, потенційно придатні для життя

Астрономам з NASA вдалося виявити дві екзопланети, які належать до категорії «Суперземні» та потенційно підходять для проживання людини. Відповідну інформацію опубліковано у дослідженні ArXiv.
golovni-novini-ukraini-9-travnya.webp

Головні новини України 9 травня: 440 день війни

Згідно з інформацією, наданою Генеральним штабом ЗСУ, за 9 травня українським військовослужбовцям вдалося знищити 690 окупантів, 2 танки, 18 броньованих бойових машин, 6 одиниць безпілотників оперативно-тактичного рівня.