Криптовалюта та блокчейн

Як заробляти на криптовалюті: ТОП популярних методів у 2023 році

103

Незважаючи на те, що криптовалюта зараз переживає не найкращі години, це досі один із найкращих способів для отримання пасивного додаткового заробітку. Існує кілька робочих методів, як заробляти на криптовалюті. Ви можете зайнятися майнінгом, вкласти свої токени в стейкінг або придбати NFT з перспективою його продажу надалі за більшою ціною. Ми підготували для вас невелику інструкцію, яка буде актуальною у 2023 році.

Огляд способів заробітку на крипті

Як заробляти на криптовалюті: популярні способи

  • Майнінг. Генерація нових блоків у блокчейні за рахунок математичних обчислень.
  • Трейдинг. Купівля та продаж цифрових токенів на біржі.
  • Стейкінг. Вклади цифровими токенами із отриманням відсотків.
  • ICO. Інвестування у нові проєкти.

Як заробляти на криптовалюті: відео з порадами для новачків

Покрокова інструкція, як заробляти на криптовалюті

Розкажемо про те, як заробляти на криптовалюті із докладним розглядом кожного методу.

Майнінг

Ви отримуєте цифрові токени за створення нових блоків у блокчейні шляхом складних математичних обчислень. Раніше обчислення були під силу звичайному домашньому комп’ютеру. При цьому криптографія постійно розвивається та ускладнюється, що призводить до підвищення складності обчислень. Нині це під силу лише потужному обладнанню. Як заробляти на криптовалюті у 2023 році? Вам потрібно буде забезпечити роботу повноцінної майнінг-ферми. В основному така установка включає потужні відеокарти, систему охолодження та інші елементи. Чим більше відеокарт підключено до ферми, тим складніші обчислення зможуть виконувати процесори.

Плюс способу – ви видобуваєте перевірені токени, які мають певну цінність на ринку. Мінус – для старту потрібно придбати дороге обладнання, немає гарантій, що ваш внесок окупиться з часом.

Трейдинг

Ще один спосіб, як заробляти на криптовалюті. Суть полягає у тому, що ви купуєте певні цифрові токени за мінімальною ціною, чекаєте на зростання вартості і перепродаєте їх. Криптотрейдинг нічим не відрізняється від трейдингу фіатними монетами. При цьому відразу приготуйтеся до високої волатильності – ціни на крипту змінюються набагато частіше, ніж на звичайні монети.

Як заробляти на крипті за допомогою трейдингу

Як заробляти на криптовалюті у 2023 році – вам достатньо пройти реєстрацію на одній із перевірених бірж.

До плюсів методу можна віднести високі доходи за правильного підходу. Але є й мінус – це величезні ризики. Монета будь-якої миті може втратити будь-яку свою цінність, тоді ви залишитеся ні з чим.

Стейкінг

Стейкінг – головна альтернатива майнінгу. Спосіб дуже подібний до заробітку на відсотках від вкладів фіатних валют у банках. Ви блокуєте частину своїх токенів на криптовалютному гаманці на певний термін і отримуєте від цього дохід у відсотках. Як заробляти на криптовалюті за допомогою стейкінгу – спочатку вам потрібно придбати монети, які підтримують механізм PoS (з доказом частки). Ось кілька популярних токенів такого формату:

  • EOS
  • BIT
  • ETH 2.0
  • Tezos
  • TRON
  • Cosmos

Плюс способу – вам не потрібно буде купувати дороге обладнання для заробітку, тут достатньо лише купити певну кількість цифрових монет. Мінус – токени можуть знецінитися згодом через волатильність.

ICO

Багато нових проєктів на старті збирають гроші інвесторів для подальшого просування. Інвестор отримує можливість придбати майбутні токени за мінімальною вартістю, очікуючи, що така новинка «вистрілить» з часом. Як заробляти на криптовалюті за допомогою цього способу – ви просто купуєте нові монети дешево з очікуванням того, що вони зростуть у ціні з часом.

Як заробляти на крипті на нових токенах

Головний плюс способу – старт із мінімальними вкладеннями. Мінус – немає жодних гарантій, що токен дійсно буде затребуваний на ринку надалі.

Сподіваємося, розглянуті нами способи, як заробляти на криптовалюті допоможуть вам успішно увійти до криптосвіту та отримати свій перший дохід у найближчій перспективі.

Що ще почитати...
znaydeni-novi-superzemni-planeti.webp

Астрономам вдалося виявити дві планети, потенційно придатні для життя

Астрономам з NASA вдалося виявити дві екзопланети, які належать до категорії «Суперземні» та потенційно підходять для проживання людини. Відповідну інформацію опубліковано у дослідженні ArXiv.
golovni-novini-ukraini-9-travnya.webp

Головні новини України 9 травня: 440 день війни

Згідно з інформацією, наданою Генеральним штабом ЗСУ, за 9 травня українським військовослужбовцям вдалося знищити 690 окупантів, 2 танки, 18 броньованих бойових машин, 6 одиниць безпілотників оперативно-тактичного рівня.