Категорія: Криптовалюта та блокчейн
ГоловнаКриптовалюта та блокчейн
oglyad-sposobiv-zarobitku-na-kripti.webp
Як заробляти на криптовалюті: ТОП популярних методів у 2023 році
Незважаючи на те, що криптовалюта зараз переживає не найкращі години, це досі один із найкращих способів для отримання пасивного додаткового заробітку. Існує кілька робочих методів, як заробляти на криптовалюті. Ви...
kriptovalyuta-dolari.webp
BlockFi може втратити 227 мільйонів доларів через крах Silicon Valley Bank – що відбувається?
Збанкрутілий криптокредитор BlockFi має незастраховані кошти на суму 227 мільйонів доларів, які застрягли на рахунку у Silicon Valley Bank. Згідно з заявою Міністерства юстиції від 10 березня, BlockFi зберігає 227...
s-w-i-f-t-.webp
Swift успішно завершив перший етап тестувань CBDC
Міжнародна платіжна система Swift оголосила про результати пілотного тестування переказів різних цифрових валют центральних банків (CBDC) і додала, що організація бачить у цьому “очевидний потенціал і цінність”. Під час пілотного...
binance.webp
Фейки бувають і у криптосвіті, або як агенти ФБР “вбили” засновника Binance
Крипторинок рясніє дивацтвами. Відсутність регулювання дозволила процвітати мем-монетам, дивним експериментам тощо. Як наслідок, сьогодні немає нічого надто дивного для інвесторів у криптовалюту. Однак у WeChat поширилася шокуюча історія, згідно з...
hennessy.webp
Hennessy запускає Web3-платформу H3nsy
Один із найвідоміших світових виробників коньяку, Hennessy, заявив про намір запустити в просторі Web3 власну екосистему під назвою H3NSY. Вона містить нову торгову марку, вебсайт та ідентифікатор Twitter, присвячені підприємствам...
dolari-groshi.webp
Віталік Бутерін пожертвував 1 млрд доларів у SHIB на боротьбу з Covid. Куди насправді пішли гроші?
У 2021 році засновник Ethereum Віталік Бутерін зробив пожертву в розмірі 1 мільярда доларів у криптовалюті на підтримку зусиль з боротьби з пандемією Covid-19 в Індії. Після майже двох років...
titanik-komp-yuterna-rekonstruktsiya.webp
Токенізований Титанік: предмети з найвідомішого в історії лайнера перетворять в NFT
Катастрофа лайнера Титанік роками притягувала увагу істориків та пересічних громадян. Його шукали на дні океану багато десятків років, і тепер частинки цієї сумної й водночас романтизованої Голлівудом історії перенесуть у...

GOSTA: всеукраїнський портал про криптовалюту та блокчейн

Наш ресурс про криптовалюту та блокчейн пропонує читачам актуальну інормацію про метавсесвіт, цифрові валюти, токени та багато чого іншого. Нові статті про криптовалюту та блокчейн з’являються щодня, що дозволяє відвідувачам завжди отримувати свіжі данні та цінні рекомендації. Аудиторія нашого порталу про метавсесвіт активно зростає, тому ми пропонуємо компаніям, які ведуть свій бізнес в онлайн-просторі, розмістити статтю про крипту, блокчейн або інші суміжні тематики з посиланням на свій сайт.

Наш сайт для розміщення статей про крипту допомагає людям дізнаватися більше інформації про сучасний метавсесвіт, а власникам брендів – просувати свій бізнес в пошуковій системі та залучати нову аудиторію.

Ви можете опублікувати статтю на порталі про криптовалюту, NFT, крипто ігри, заробіток у метавсесвіті та все інше. Також ви можете зробити рекламну статтю про свій проєкт.

Чому варто опублікувати статтю на порталі про криптовалюту та блокчейн GOSTA

Завдяки посиланню на ваш ресурс вам вдасться підвищити статистику відвідувань сайту. Але це не все. Наявність зовнішніх посилань показує роботам Google, що люди довіряють вашому ресурсу, тому покращується його ранжування, та збільшується вірогідність, що ви з’явитесь перед потенційним клієнтом, коли він введе свій запит в пошукову стрічку.

Якщо розмістити статтю про крипту, ви зможете краще конкурувати з іншими компаніями та привернете до себе більше уваги. Вашій компанії почнуть довіряти, що викличе більше зацікавленості у продукті або послузі.

Наш портал про криптовалюту та блокчейн об’єднує читачів з різними інтересами. Завдяки різноманітним темам, ми можемо привертати увагу людей, навіть якщо вони завітали на GOSTA з іншою метою. Це говорить про те, що, якщо розмістити статті про метавсесвіт, ви зможете зацікавити навіть тих читачів, які ще не занурилися у цю тематику.

Коли ви публікуєте статті про криптовалюту та блокчейн на порталі GOSTA, ми разом достягаємо поставлених цілей. Ви привертаєте увагу людей, а ми даємо людям можливість читати корисний та цікавий контент.

Як розмістити статтю на нашому порталі про криптовалюту та блокчейн

Пропонуємо вам розмістити вашу статтю про криптовалюту та блокчейн з лінком на потрібний вам сайт. Ви можете надіслати нам свій матеріал з фото та посиланнями, щоб вже скоро він з’явився серед свіжого контенту для наших читачів. Також ви можете замовити написання тексту у наших авторів.

Ми рекомендуємо писати статті про криптовалюту та блокчейн на теми, які дійсно цікавлять читачів. Якщо вам буде потрібна допомога – зв’яжіться з нами.

Маємо гарну новину – всі додані лінки в ваші тексти на нашому сайті для розміщення статей про крипту будуть залишатися без обмеження по часу. Тобто допоки існуватиме ваш сайт, ви будете постійно залучати нову аудиторію.

Для нас важливо ділитися якісним контентом з читачами та допомагати компаніям привертати увагу потенційних клієнтів. Надсилайте нам свої статті про криптовалюту та блокчейн з потрібними лінками, щоб почати просувати себе вже зараз. Або замовляйте на нашому порталі написання текстів на тему криптовалюти з посиланням на ваш ресурс!