Категорія: Криптовалюта та блокчейн
ГоловнаКриптовалюта та блокчейн
ТОП додатків для крипти
ТОП найкращих додатків для купівлі та продажу криптовалюти
Сьогодні існує велика кількість програм для смартфона, які так чи інакше пов'язані з криптовалютою. Це новинні програми, програми для торгів, для відстеження стану інвестиційного портфеля та ін. Якщо ви хочете...
Які існують топові ігрові токени в крипто іграх
ТОП ігрових токенів з капіталізації
Віртуальні гроші в іграх важко назвати новою концепцією. При цьому поява технології блокчейну дала можливість розробникам ігор впровадити у свої проекти елементи реальної економіки. Гравці можуть заробляти всередині гри звичайні...
Як виявити прихованого майнера на ПК
Як дізнатися, що у вашому ПК живе прихований майнер
Останні кілька років популярність криптовалюти значно зросла. Щоб заробити деякі токени, необхідно виконувати різні математичні операції. Для цього використовується спеціальне обладнання, яке називається
Курс Bitcoin – чи можна зараз заробити
Скільки можна заробити на біткоїнах у 2023 році
Поточна ситуація з Біткоін досить неоднозначна. Цього року провідна криптовалюта демонструвала не найкращі показники. Після торішнього максимуму у 64 тисячі доларів за 1 монету, цього року вартість Bitcoin опускалася і...
Що таке non-fungible tokens
Що таке NFT простою мовою?
Листопад, 21 рік. 14-річна художниця Ебігейл разом зі своїм братом проводить розпродаж власне створених NFT. За 10 годин їм вдається продати 8 тисяч картинок. При цьому

GOSTA: всеукраїнський портал про криптовалюту та блокчейн

Наш ресурс про криптовалюту та блокчейн пропонує читачам актуальну інормацію про метавсесвіт, цифрові валюти, токени та багато чого іншого. Нові статті про криптовалюту та блокчейн з’являються щодня, що дозволяє відвідувачам завжди отримувати свіжі данні та цінні рекомендації. Аудиторія нашого порталу про метавсесвіт активно зростає, тому ми пропонуємо компаніям, які ведуть свій бізнес в онлайн-просторі, розмістити статтю про крипту, блокчейн або інші суміжні тематики з посиланням на свій сайт.

Наш сайт для розміщення статей про крипту допомагає людям дізнаватися більше інформації про сучасний метавсесвіт, а власникам брендів – просувати свій бізнес в пошуковій системі та залучати нову аудиторію.

Ви можете опублікувати статтю на порталі про криптовалюту, NFT, крипто ігри, заробіток у метавсесвіті та все інше. Також ви можете зробити рекламну статтю про свій проєкт.

Чому варто опублікувати статтю на порталі про криптовалюту та блокчейн GOSTA

Завдяки посиланню на ваш ресурс вам вдасться підвищити статистику відвідувань сайту. Але це не все. Наявність зовнішніх посилань показує роботам Google, що люди довіряють вашому ресурсу, тому покращується його ранжування, та збільшується вірогідність, що ви з’явитесь перед потенційним клієнтом, коли він введе свій запит в пошукову стрічку.

Якщо розмістити статтю про крипту, ви зможете краще конкурувати з іншими компаніями та привернете до себе більше уваги. Вашій компанії почнуть довіряти, що викличе більше зацікавленості у продукті або послузі.

Наш портал про криптовалюту та блокчейн об’єднує читачів з різними інтересами. Завдяки різноманітним темам, ми можемо привертати увагу людей, навіть якщо вони завітали на GOSTA з іншою метою. Це говорить про те, що, якщо розмістити статті про метавсесвіт, ви зможете зацікавити навіть тих читачів, які ще не занурилися у цю тематику.

Коли ви публікуєте статті про криптовалюту та блокчейн на порталі GOSTA, ми разом достягаємо поставлених цілей. Ви привертаєте увагу людей, а ми даємо людям можливість читати корисний та цікавий контент.

Як розмістити статтю на нашому порталі про криптовалюту та блокчейн

Пропонуємо вам розмістити вашу статтю про криптовалюту та блокчейн з лінком на потрібний вам сайт. Ви можете надіслати нам свій матеріал з фото та посиланнями, щоб вже скоро він з’явився серед свіжого контенту для наших читачів. Також ви можете замовити написання тексту у наших авторів.

Ми рекомендуємо писати статті про криптовалюту та блокчейн на теми, які дійсно цікавлять читачів. Якщо вам буде потрібна допомога – зв’яжіться з нами.

Маємо гарну новину – всі додані лінки в ваші тексти на нашому сайті для розміщення статей про крипту будуть залишатися без обмеження по часу. Тобто допоки існуватиме ваш сайт, ви будете постійно залучати нову аудиторію.

Для нас важливо ділитися якісним контентом з читачами та допомагати компаніям привертати увагу потенційних клієнтів. Надсилайте нам свої статті про криптовалюту та блокчейн з потрібними лінками, щоб почати просувати себе вже зараз. Або замовляйте на нашому порталі написання текстів на тему криптовалюти з посиланням на ваш ресурс!