Відповіді на часті запитання про роботу інтернет-видання GOSTA

На всеукраїнському порталі GOSTA щодня публікується безліч корисної та цікавої інформації на різні тематики. Це допомагає об’єднувати навколо нашого інтернет-видання людей з різноманітними інтересами та побажаннями. Власники бізнесу в інтернеті можуть використовувати наш сайт для публікації власних статей. Як це зробити, та що важливо врахувати – на ці та ще багато запитань ви можете найти відповіді саме тут.

Навіщо потрібно розміщення статті на іншому сайті?

Алгоритми Google враховують різні фактори перед тим, як показати ваш сайт людям у результатах пошукової видачі. Найважливішими є експертність та авторитетність. Якщо ви будете регулярно публікувати статті на українському ресурсі з посиланням на свій сайт, система буде впевнена, що ваш ресурс є авторитетним та його можна рекомендувати людям.

Що таке лінкбілдінг?

Лінкбілдінг – це метод просування сайту в інтернеті за допомогою нарощування зовнішніх посилань. Результат такого процесу – підвищення трафіку, поліпшення репутації ресурсу, збільшення кількості переходів на нього. Наше інтернет-видання GOSTA допоможе вам створити якісні зовнішні посилання та оточити себе зацікавленою аудиторією, яка може перейти з категорії відвідувачів до покупців.

Як опублікувати статтю в ЗМІ?

Щоб опублікувати статтю в ЗМІ або на будь-якому інформаційному порталі, ви можете самостійно створити контент та запропонувати його розмістити, звернувшись до менеджерів сайту. Другий варіант – замовити написання та публікацію статті на українському ресурсі від авторів інтернет-видання. Обидва варіанти доступні на нашому всеукраїнському порталі GOSTA.

Як наростити зовнішні посилання свого сайту?

Зовнішні посилання для просування сайту можна отримати завдяки розміщенню статей на релевантні тематики з лінком на ваш ресурс на авторитетних порталах. Важливим фактором їх вибору є наявність унікального контенту, хороший трафік, відсутність заспамленості великою кількістю вихідних посилань. Ви можете опублікувати статті на українському порталі GOSTA – ми ретельно перевіряємо якість кожної статті, щодня наші автори публікують унікальні та актуальні тексти, які привертають увагу реальних зацікавлених читачів.

Як отримати додаткові посилання на свій сайт?

Ви можете розмістити статтю з посиланням на свій сайт у будь-якому авторитетному інтернет-виданні, де є тексти на релевантну тематику. Наш всеукраїнський портал GOSTA є одним з таких сайтів, де зібрано безліч інформації на різні теми: гемблінг, медицина, освіта, бізнес, життя, технології та IT тощо.

Де можна розмістити статтю в Інтернеті?

Якщо ви хочете розмістити статтю з додаванням посилання на свій сайт, то можете обрати будь-який варіант для публікації залежно від тематики: новинні та інформаційні портали, розважальні ресурси, інтернет-видання на вузькоспрямовані тематики або ті, що охоплюють різні теми, різноманітні форуми, соціальні мережі, каталоги статей.

Як опублікувати статтю на освітньому порталі?

Якщо ви хочете, щоб на освітньому порталі опублікували вашу авторську статтю, то ознайомтеся з правилами розміщення текстів на сайті або запитайте їх в менеджера. Наші умови розміщення гостьових постів в інтернет-виданні GOSTA прописані на сайті.

Де публікувати свої тексти з посиланням на свій сайт?

Багато інтернет-видань та різноманітних інформаційних, новинних порталів, форумів дозволяють розміщувати статті з посиланнями на свій сайт, які пише замовник. Завжди обирайте ті сайти, на яких є релевантний контент щодо вашої тематики.

Які є сайти для публікації текстів?

Якщо ви хочете підвищити авторитетність свого ресурсу та привернути до нього більше уваги, то можете опублікувати статті на українському ресурсі, що має релевантну тематику. Це можуть бути вузькоспрямовані портали, наприклад, юридичні чи медичні портали, або міські. Або інтернет-видання на різноманітні тематики, що об’єднують людей з різними запитами. Саме таким є наш всеукраїнський портал GOSTA.

Як обрати майданчик для публікації своєї статті?

Ви маєте обов’язково обирати авторитетні майданчики, які мають високий рівень довіри від читачів, обширу тематику статей, що вже розміщені, гарний трафік, невисоку вартість розміщення статей, наявність беклінків. Також важливо, щоб сайт регулярно публікував контент.

Як розмістити статтю в Інтернеті і залишитися автором?

На нашому українському порталі можна опублікувати статтю з посиланням на свій сайт власного написання – в такому випадку ми обов’язково позначимо вас як автора. Якщо в вас є додаткові питання або пропозиції, ви можете звернутися до нашого менеджера по email.

Скільки коштує розмістити статтю в українських медіа?

Вартість розміщення гостьових постів відрізняється у різних інтернет-виданнях. Ціна залежить від авторитетності ресурсу, показників відвідуваності, популярності та інших факторів. Ознайомтеся з вартістю та умовами розміщення статей на нашому порталі GOSTA.