Бізнес

Особливості ведення українського бізнесу в США

53

Відкривати свій бізнес в США українцю – завдання водночас доволі просте, бо Америка займає шосте місце за легкістю створення підприємств та складне, адже американський ринок перенасичений пропозиціями і досягти успіху серед такої конкуренції вельми складно.

Особливості ведення українського бізнесу в США: США – чудова країна для старту власного бізнесу

Пропонуємо тезисно пройтися по найважливішим особливостям бізнесу в США та розібратися в цій темі.

Форми бізнесу на американському ринку

В Америці бізнес класифікується на три стандартні групи: 

  • малий;
  • середній;
  • великий.

Перші два стрімко розвиваються завдяки активній підтримці від держави, тож стартувати не так складно. Тому майже кожен американець відкриває свою справу. Водночас це обумовлює вкрай високу конкуренцію. 

Найпопулярніші напрямки малого бізнесу в США: медичні послуги (зокрема стоматологія та психологія), автомайстерні, заклади громадського харчування та консультаційні послуги (зокрема пов’язані з юриспруденцією).

Середній бізнес в США – більш вигідна форма підприємства. Вона є більш привабливою для інвесторів та отримує вагомішу допомогу від держави, кредитних організацій.

Як відкрити бізнес в Америці

Щоб відкрити український бізнес в США існують три шляхи: франчайзинг, купівля вже готового підприємства та створення його самотужки з нуля.

Старт бізнесу в США з нуля

Почнемо з найскладнішого. Перше, з чем доведеться зіткнутися – віза, адже спочатку треба принаймні в’їхати в США. 

Далі процедура запуску ведення бізнесу в Америці стандартна для кожного іноземця:

  1. Пошук приміщення (покупка чи оренда) головне – наявність усіх супровідних документів.
  2. Оформлення бізнес-рахунку.
  3. Страхування – для деяких видів діяльності страхові пропонують особливі умови.
  4. Пошук робітників.
  5. Консультації в юриста – американська правова система не завжди зрозуміла самим американцям і для іноземців вимоги дещо складніщі, ніж для місцевих.
  6. Реєстрація бізнесу та сплата держмита.

Купити вже існуючий бізнес в Америці

Якщо ви маєте в своєму розпорядження достатній капітал, можна придбати готовий функціонуючий бізнес та зробити ребрендинг чи залишити все як є.

При покупці підприємства в першу чергу зверніть увагу на фінансову звітність: прибутки, податки, затримки заробітної плати. Важливо також простежити динаміку розвитку, якщо спостерігається принаймні незначний ріст прибутку – бізнес має перспективи.

Франчайзинг

Напевно найпростіший варіант для відкриття бізнесу в США. Достатньо придбати права на використання бренду, і все! Можна відкривати, вести бізнес від його імені, завжди мати підтримку від власників. 

Особливості ведення українського бізнесу в США: Найлегший шлях – франчайзинг, наприклад фаст-фуд

Звичайно є нюанси – обов’язково частину прибутку доведеться віддавати бренду та чітко дотримуватись внутрішніх правил – жодної самодіяльності.

Як американці ведуть бізнес

Щоб ваше підприємство розвивалося, потрібно розуміті особливості ведення бізнесу в США. 

Найголовніше – повна прозорість. Жодних “сірих” зарплат, ухилень від податків та хабарів на будь-якому етапі – тільки чесний бізнес.

Також важливо зрозуміти менталітет американців. Якщо бути “на одній хвилі”, вам буде простіше просувати свою продукцію та послуги. Американці з радістю віддадуть вам свої гроші, якщо будуть впевнені, що отримають саме те, на що очікували.

Отже, мати прибутковий бізнес в США – цілком посильна задача, важливо лише розуміти специфіку ринку та менталітету.

Що ще почитати...
s-w-i-f-t-.webp

Swift успішно завершив перший етап тестувань CBDC

Міжнародна платіжна система Swift оголосила про результати пілотного тестування переказів різних цифрових валют центральних банків (CBDC) і додала, що організація бачить у цьому “очевидний потенціал і цінність”. Під час пілотного...
ris-tse-universalniy-garnir-dlya-bagatoh-strav.webp

Як правильно варити рис

Рис – це одна з найпопулярніших круп у світі. Він є основним продуктом харчування в багатьох країнах, переважно Азії. Але вкрай популярний рис і в Європі. З рисом європейці познайомилися...
istoriya-azartnih-igor-nabagato-davnisha-nizh-mozhe-zdavatisya.webp

Історія гемблінгу: як усе починалося?

Гемблінг – це один із найпопулярніших у світі видів розваг. Зазвичай до гемблінгу відносять: лотереї, ставки на спорт, певні види карткових ігор, рулетку, ігрові автомати. І як би не здавалося,...
pravilna-gra-koloriv-dozvolyae-stvoryuvati-kontrasti-ta-aktsentuvati-pevni-detali-intereru.webp

Як правильно підібрати колір стін у квартирі

Від колірного рішення інтер'єру залежить комфорт проживання у квартирі. Перш ніж зупинити свій вибір на певному кольорі, потрібно врахувати безліч нюансів: кількість і вік мешканців, їхні колірні переваги, ступінь освітленості...
audioknigi-tse-noviy-zruchniy-sposib-znayomstva-z-literaturnimi-tvorami-shcho-stae-dedali-populyarnim.webp

Де слухати аудіокниги українською: добірка сайтів і додатків

Аудіокниги – давно завоювали популярність в української аудиторії. Вони зручні та дають змогу насолоджуватися книжками в будь-який час і в будь-якому місці, наприклад за кермом або під час тренування. Поступово...