Бізнес

Як вивести Payoneer на картку ПриватБанку

142

Payoneer – це міжнародна платіжна система, яка надає послуги онлайн-платежів і переказів грошових коштів. Вона була заснована 2005 року й активно використовується фрілансерами, веб-розробниками, а також власниками інтернет-магазинів та іншими підприємцями для оплати товарів і послуг. Payoneer – це мультивалютна система, що зручно для тих, хто веде бізнес із клієнтами та партнерами в різних країнах. Тому виведення коштів у Payoneer – це вкрай актуальне питання для українських підприємців і фрілансерів.

Payoneer це міжнародна платіжна система, що дуже популярна у фрілансерів та у продавців, які працюють з іноземними покупцями

Інструкція від ПриватБанку

ПриватБанк – найпопулярніший в Україні банк, при цьому він постійно розвивається і пропонує все нові сервіси. У травні 2022 року, в додаток Приват24 було інтегровано міжнародну платіжну систему Payoneer. І тепер виводити кошти на картку ПриватБанку можна просто з мобільного телефону. Як це зробити дивіться у відео від офіційного каналу ПриватБанку на Ютуб.

Як виводити кошти на карту

Дуже багато українців користуються або користувалися послугами ПриватБанку. Якщо ви були зареєстровані в Приват24 і зберегли свій фінансовий номер телефону, але з якихось причин змінили банк, ви легко можете відновити доступ до сервісу Приват24 і відкрити там віртуальну картку. Таким чином, вам нема потреби йти у відділення, щоб знову завести картку для виведення коштів. Щоб вивести переказ Payoneer на карту потрібно зробити кілька простих кроків.

Платіжну систему Payoneer інтегровано прямо в сервіс Приват24

Реєстрація на Payoneer

Перейдіть за адресою і зареєструйтеся в системі Payoneer, якщо ви ще не зареєстровані. Для цього:

  • Заповніть анкету, в якій вкажіть свої особисті дані, чи є ви підприємцем, чи простою фізичною особою;
  • Вкажіть свою актуальну адресу проживання та контактний номер телефону;
  • Придумати надійний пароль для вашого облікового запису і запитання-підказку, на випадок якщо ви забудете пароль;
  • У полі “Банк” виберіть “ПриватБанк” і заповніть реквізити картки, яку буде прив’язано до вашого акаунту, для цього введіть номер картки та IBAN.

Дізнатися повні реквізити своєї картки ви можете в додатку Приват24 або на сайті сервісу. Зареєструватися можна і в меню “Сервіси” в застосунку або на сайті Приват24, у такому разі ваші дані та реквізити банківської картки буде заповнено автоматично.

Виведення коштів з Payoneer на карту

Щоб вивести кошти:

  • Виберіть розділ “Withdraw” у своєму акаунті Payoneer;
  • Виберіть пункт To Bank Account;
  • Виберіть валюту виведення коштів;
  • Оберіть картку ПриватБанку зі списку ваших карток Payoneer;
  • Слідкуйте за статусом вашого запиту в розділі “Withdraw”.

Переказ коштів на картку ПриватБанку може зайняти від 3 до 5 робочих днів, однак зазвичай переказ зараховується моментально. Також зверніть увагу на комісію, яку може стягувати Payoneer за виведення коштів, а також на комісії за поповнення картки від самого ПриватБанку.

Що ще почитати...
znaydeni-novi-superzemni-planeti.webp

Астрономам вдалося виявити дві планети, потенційно придатні для життя

Астрономам з NASA вдалося виявити дві екзопланети, які належать до категорії «Суперземні» та потенційно підходять для проживання людини. Відповідну інформацію опубліковано у дослідженні ArXiv.
golovni-novini-ukraini-9-travnya.webp

Головні новини України 9 травня: 440 день війни

Згідно з інформацією, наданою Генеральним штабом ЗСУ, за 9 травня українським військовослужбовцям вдалося знищити 690 окупантів, 2 танки, 18 броньованих бойових машин, 6 одиниць безпілотників оперативно-тактичного рівня.