Бізнес

Бізнес-еміграція в США – що потрібно знати

75

На жаль, через війну в Україні значна частка підприємців або релокували свій бізнес, або були змушені вдатися до бізнес-еміграції. Сполучені Штати Америки – вельми приваблива країна для таких цілей, але перш ніж переносити туди своє підприємство, потрібно ознайомитися з деякими нюансами.

Бізнес-еміграція в США – що потрібно знати

Тому пропонуємо розібратись що таке бізнес-еміграція та до чого потрібно підготуватися підприємцям, які планують емігрувати до США.

Що таке бізнес-еміграція?

Бізнес-еміграція – це фізичний переїзд підприємця з країни громадянства до іншої держави, за спеціальною програмою з метою ведення бізнес-діяльності.

Є декілька варіантів бізнес-міграції

  1. Відкриття філії підприємства, яке має основну базу в іншій країні.
  2. Повне перенесення вже існуючого бізнесу в нову країну.
  3. Заснування нового підприємства.
  4. Придбання вже існуючого місцевого бізнесу.
  5. Внесення вагомих інвестицій в економіку держави.
  6. Розвиток інноваційних перспективних стартапів.

Особливості бізнес-еміграції в США

Сполучені Штати Америки мають розвинену економіку і привабливі умови як для проживання, так і для підприємницької діяльності. Тому багато українських бізнесменів замислюються над відкриттям бізнесу в США.

Найперше, про що потрібно потурбуватися для реалізації бізнес-еміграції в Америку, – це візи. Для підприємців є три категорії: ЕВ1С, ЕВ5, Е2.

Віза ЕВ1С для бізнес-еміграції

Призначена для підприємців, які планують відкрити бізнес або філію компанії у США. Вона легалізує роботу та постійне проживання на території Америки. Крім підприємця, до США можуть переїхати члени його родини – дружина або чоловік та діти, віком до 21 року. Звичайно, їм тех потрібно оформити відповідні візи. 

Віза Е2 для підприємців

Ця категорія віз призначена для підприємців, які мають намір придбати вже існуючий бізнес на території Америки. Вона відноситься до категорії імміграційних. Тобто узаконює не тільки ведення бізнесу, а й постійне проживання в США.

Віза ЕВ5 для бізнес-еміграції в Америку

Найцікавіший випадок – категорія віз для іноземних громадян, які мають намір інвестувати в економіку Сполучених Штатів від 100 тисяч долларів та створити або зберегта мінімум 10 робочих місць для працівників-американців, які мають високу кваліфікацію.

Яким конкретно чином це буде реалізовано вирішується в індивідуальному порядку. 

Як отримати бізнес-візу в США?

Для початку потрібно подати петицію (форма І-129) та надіслати її до Служби громадянства та імміграції США. Після отримання офіційного схвалення петиції, можна звертатись до посольства з усіма необхідними документами.

Важливий момент, перед поданням документів переконайтеся, що ваш закордонний паспорт буде дійсним ще мінімум півроку після запланованого виїзду з Америки.

Отже, бізнес-еміграція в Сполучені Штати Америки – це цілком реальна перспектива для українських підприємців, які шукають нові можливості для свого бізнесу.

Що ще почитати...
znaydeni-novi-superzemni-planeti.webp

Астрономам вдалося виявити дві планети, потенційно придатні для життя

Астрономам з NASA вдалося виявити дві екзопланети, які належать до категорії «Суперземні» та потенційно підходять для проживання людини. Відповідну інформацію опубліковано у дослідженні ArXiv.
golovni-novini-ukraini-9-travnya.webp

Головні новини України 9 травня: 440 день війни

Згідно з інформацією, наданою Генеральним штабом ЗСУ, за 9 травня українським військовослужбовцям вдалося знищити 690 окупантів, 2 танки, 18 броньованих бойових машин, 6 одиниць безпілотників оперативно-тактичного рівня.