Категорія: Бізнес
ГоловнаБізнес
Бізнес-еміграція в США – що потрібно знати
Бізнес-еміграція в США – що потрібно знати
На жаль, через війну в Україні значна частка підприємців або релокували свій бізнес, або були змушені вдатися до бізнес-еміграції. Сполучені Штати Америки – вельми приваблива країна для таких цілей, але
Як відкрити мовні курси в Україні та який формат обрати - онлайн чи офлайн
Як відкрити мовні курси та з чого почати?
Курси іноземних мов – це той бізнес, який буде актуальний завжди. Це одночасно і досить проста в реалізації ідея, і вкрай клопітка, яка вимагає постійного розвитку і креативу.Пропонуємо розібратись, як...
Особливості ведення українського бізнесу в США: США – чудова країна для старту власного бізнесу
Особливості ведення українського бізнесу в США
Відкривати свій бізнес в США українцю – завдання водночас доволі просте, бо Америка займає шосте місце за легкістю створення підприємств та складне, адже американський ринок перенасичений пропозиціями і досягти успіху...
Як відкрити магазин з продажу хенд мейду на Etsy
Як продавати на Etsy: як відкрити магазин для продажу хенд-мейду
Проблема продажу своїх товарів часто стає на заваді реалізації потенціалу багатьох майстрів хенд-мейд. Для цього існує маркетплейс Etsy.com. Він вже багато років дуже популярний на Заході, але в Україні про...

Бізнес портал GOSTA2: актуальні статті для підприємців

Всеукраїнський бізнес портал GOSTA розміщує різноманітну інформацію для новачків та досвідчених підприємців з України та інших країн. Щодня ми публікуємо статті про бізнес, даємо корисні поради, пропонуємо аналітику та ще багато чого важливого. На нашому порталі про бізнес працюють автори, які мають досвід у підприємницькій діяльності, а також у копірайтингу. Також ми пропонуємо компаніям розмістити статті на бізнес-порталі GOSTA задля покращення позицій бренду в онлайн-просторі.

Кожного дня наш портал про бізнес приймає нових та постійних читачів, які отримують багато корисної інформації щодо ведення підприємницької діяльності, стану бізнесу в Україні та світу тощо. Ви можете приєднатися до нас та опублікувати статтю на порталі для підприємців, щоб розказати про себе.

Ви можете запропонувати розміщення рекламної статті про бізнес з посиланням на ваш сайт, або написати інформаційний матеріал, зробити підбірку, поділитися порадами тощо. Головне, щоб матеріал був цікавим та корисним для читачів.

Чому варто розмістити статтю на бізнес порталі

Розміщення статей на бізнес порталі з лінком на ваш сайт або інший ресурс допомагає зробити компанію більш помітною в інтернеті. Шукаючи потрібну інформацію, люди можуть потрапити на вашу статтю про бізнес, а потім перейти на ваш сайт. Це збільшить кількість відвідувань та добре вплине на ваше просування у пошуковій системі. Бо чим більше сторонніх ресурсів посилаються на компанію, тим більше їй довіряють. А отже, роботи Google розуміють, що ви створюєте дійсно важливий контент, що має попит.

Якщо розмістити свою статтю на порталі про бізнес GOSTA, ви зможете створити безстроковий канал для просування компанії. Бо гостьовий постинг означає довгострокову рекламу сайту. Всі лінки у статтях зберігаються без обмежень по часу, тому допоки працюватиме наш та ваш сайт, посилання буде вести потенційних клієнтів до вас.

Як опублікувати бізнес статтю на порталі для підприємців GOSTA

Ви хочете розмістити статтю зі своїм посиланням, яка буде розповідати про ваш проєкт чи просто наддасть читачам корисну інформацію? Надсилайте нам ваші статті про бізнес. Ми оперативно приймаємо заявки та аналізуємо контент. Якщо все відповідатиме нашим вимогам, то вже скоро ви зможете побачити свою статтю на нашому порталі для підприємців GOSTA.

Розміщення статей про бізнес – це ще один дієвий інструмент для просування вашої компанії в онлайн-просторі. Скористайтеся їм, щоб покращити свій імідж та залишити конкурентів позаду.